reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Ella_84 wiem, że dr. Jaworowski przyjmuje też w szpitalach tylko na IP na Kopernika raczej ciężko go złapać, bo siedzi na porodówce w większości..:)
 
reklama
Dr Andrzej Piotr Jaworowski (czyli syn) ma teraz nowy gabinet na Bulwarowej 31A w Nowej Hucie.
Wizyta normalna 100 zł, z USG 150 zł.

Ja polecam. Chodziłam do syna w pierwszej ciąży, teraz chodzę w drugiej i jestem zadowolona.
Dodatkowo doceniam to, że ZAWSZE odbiera telefon, a niestety miałam sytuacje, gdy musiałam zadzwonić i jego reakcja błyskawiczna.
 
ja również polecam dr.Jarząbka w pierwszej ciązy spotkałam się z tym doktorem jak chodziłam na Ujastek na KTG on po zrobieniu wywiadu i dowiedzeniu się ze mam cukrzyce i jestem po terminie bo już byłam w 41 tygodniu i 5 dniach skierował mnie do szpitala,a po 12 godzinach spotkaliśmy się na sali gdzie zrobił mi cc i jemu zawdzieczam to że mam synka zdrowego :) teraz druga ciąże chodze do niego i z czystym sumieniem moge go polecić...to że ma duże kolejki do siebie o czymś świadczy :)
 
Byłam na USG za pięć 12 weszłam, wyszłam 7 po (zdążyłam pogadać, usg) skasował 200 zł.
A jak u niego z okresleniem płci, przy tak szybkim usg ?
Powiedział ze to chłopak, poszłam prywatnie do swojego lekarza po tygodniu a ten do mnie dziewczynka i teraz jestem w kropce bo dalej nie wiem kto mieszka u mnie w brzuszku. Choc czuje ze to moze byc drugi chlopiec bo brzuch wyglada tak samo jak w pierwszej.
 
Mamamu wiem właśnie, że na Bulwarowej teraz są:-) przenieśli się. Dzięki,że podałaś ceny bo się wybieram a nie wiedziałam ile ze sobą zabrać :p
Oj tak, tel odbiera zawsze i zawsze służy pomocą do tego cierpliwy, dokładny i ogólnie świetny człowiek!
 
Ostatnia edycja:
PAULA jeżeli chodzi i płeć to szczeże nie wiem na tym USG połówkowym w 21 tygodniu powiedział mi że chłopak bedzie, i od tej pory już się nie pytałam o płeć ani on mi nic nie mówił za dwa tygodnie sie okaże czy sie mylił czy nie...chociaż słyszałam ze on raczej rzadko kiedy się myli :)
 
Nie wiem, czy już ktoś o nich wspominał, więc wybaczcie, jeśli powtórzę :)

Z lekarzy przyjmujących na NFZ polecam dra. Andrzeja Orawca z Amedu na Kobierzyńskiej (Ruczaj). Fakt, że długo się czeka w kolejce, bo ilość pacjentek jest duża, ale warto - facet jest konkretny, miły, badania krwi i moczu robi się u niego w gabinecie w godzinach porannych, ma w gabinecie USG (to zwykłe) i jest tam ładnie i czysto - ja na to zwracam ogromną uwagę :-)

Prywatnie chodzę jeszcze do dra. Mariusza Bałajewicza (prywatny gabinet przy ul. Retoryka). Ma USG 4D (widzieliśmy z mężem, jak maleństwo się rusza w brzuszku!), kieruje na badania, które są potrzebne, a niekoniecznie refundowane (krzywa cukrowa, HIV, HCV itp.), bardzo miły i wszystko dokładnie tłumaczy :-)

Jestem zwolenniczką mężczyn-lekarzy. Raz w życiu byłam u kobiety (odradzam lekarkę z ul. Niemcewicza - na NFZ!!!) i więcej nie powtórzę tego błędu! Bolało, krzyczała na mnie (poszłam do niej upewnić się, czy jestem w ciąży i oberwało mi się za to, że nie brałam kwasu foliowego, skoro się staraliśmy /a nie staraliśmy się i byliśmy z mężem zaskoczeni!/).
 
reklama
O ile mówimy o tym samym lekarzu, to mnie Tomasz Basta podpadł :-) Wpadło mi któregoś pięknego dnia do głowy, że może bym tak poszła pierwszy raz w życiu do ginekologa państwowo... Wizyta była na NFZ i już na wstępie bardzo serdecznie zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu, już pomijam fakt, że rejestracje tam są dziwne i nie ma umawiania telefonicznego na konkretną godzinę, w efekcie czekałam w poczekalni ponad 3 godziny. Oprócz zaproszenia do prywatnego gabinetu dostałam do zrobienia kilka badań, wszystkie oczywiście do zrobienia własnym sumptem. W takiej sytuacji stwierdziłam, że pierdzielę takie oszczędności :-)

Teraz chodzę prywatnie do Macieja Bodzka, pracuje w Rydygierze a gabinet ma na os. Bohaterów Września i jestem bardzo zadowolona. Facet konkretny, cierpliwy, kompetentny, ma dobrze wyposażony gabinet, USG, USG 3 i 4D też. Polecam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry