reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
Konstantyn Aleksander brzmi dumnie... tylko jak to zdrabniac? na dziewczynke moja kuzynka mowi Kostka, ale jakos mnie to nie pasi...
 
Konstantyn Aleksander brzmi dumnie... tylko jak to zdrabniac? na dziewczynke moja kuzynka mowi Kostka, ale jakos mnie to nie pasi...

Ja też się spotkałam z takim zdrobnieniem, chłopiec Konstanty zdrobniale Kostek, ale to zależy od ludzi, mam kuzynkę, która ma dwa imiona Małgorzata Katarzyna, cała rodzina woła na nią Kasia, jak była mała nie podobało jej się Małgosia. Z wiekiem z tego wyrosła, dla rodziny została Kasią a dla znajomych jest Gosią.
 
A u mnie juz lada dzionek urodzi się WIKTORIA lub MAKSYMILIAN.......mają zdrobnień kilka Wiki,Wikusia,Maks,Maksiu...........jakie to proste hihihiihhi buziaki dziewczyny:-D
 
Lakshmi no wlasnie to zdrabnianie mnie odstrecza, Kostek kojarzy mi sie albo z kostucha, albo z Yoriadisem, ani jedno, ani drugie mi nie podchodzi,wiec pewnie bylby Junior. Ustalilismy, ze jednak zostaje Wojtas, a czy bedzie mial drugie, to sie zobaczy. Wtedy mozemy myslec o Konstantynie:-)
 
Wkoncu po wielu bojach wybralismy dzisiaj imie - bedzie Nina , nie Kalina....Trudno sie mowi.....Ale musialam isc na ustepstwa....:)
 
reklama
Do góry