reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

a mi sie jeszcze podoba imie Aurora... ale nie nazwalabym tak dziecka... za bardzo mi sie z ksiezniczka disneya kojarzy... a co sadzicie o imionach, jakie nadaja swoim dzieciom slawne osoby? jak chociazby Bronx Mowgli Ashlee Simpson czy Zuma Nesta Rock Gwen Stephanie?
 
reklama
Ja chciałam sie pochwalić ze mojemu synkowi damy na imie Nataniel tyle ze strasznie chciałabym z pisownią Natanael ale nie wiem czy to w Polsce możliwe??? Wiecie coś może na ten temat??
 
Ja chciałam sie pochwalić ze mojemu synkowi damy na imie Nataniel tyle ze strasznie chciałabym z pisownią Natanael ale nie wiem czy to w Polsce możliwe??? Wiecie coś może na ten temat??

moja kuzynka i znajoma ma Nataniela i wlasnie tak sie to imie pisze w polsce:) piekne imie szkoda ze juz istnieje w mojej rodzinie:) no i znaczenie imienia "Dany przez Boga" pieknie
 
nenius ja tez mialam miec Igora!ale nie mam......

Jesli chodzi o imiona zagraniczne to slyszalam gdzies ze pisownia ma byc polska bo urzednik moze nie zarejestrowac.Chyba ze Twoj maz (tak jak moj) jest obcokrajowcem to wtedy inna sprawa.
 
reklama
Ja niestety też gdzieś czytałam, że jeśli istnieje polska pisownia imienia to mogą odmówić pisowni zagranicznej...
 
Do góry