reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

Zdecydowanie Nina - Nina , nie Janina :) Dzieki sliczne....długo nie moglismy dojsc do porozumienia...Mam nadzieje ze sie małej spodoba i nie bedzie miala do nas nigdy zalu czy cos....
 
reklama
Jakos tak mi sie z Ninoczką skojarzylo:-) Znalam dwie Niny, obydwie super laski i zadna nie narzekala na swoje imie;-)
 
Ja znalam tylko jedna ale za to super fajna i pzebojowa babke :) Mam nadzieje ze taka bedzie rowniez moja cora. Bo Oliwce tego na pewno nie brakuje :-D
 
imie Nina sliczne, ale mi zle sie kojarzy... Mialam kiedys sasiadke Nine, ktorej jedyna rozrywka bylo dzwonienie na policje, jesli w ktoryms mieszkaniu bylo glosniej niz zazwyczaj..
 
Idąc takim tropem to każde imię byłoby złe, bo z każdym się ktoś kojarzy, więc może lepiej nie piszmy z kim, bo to niefajne, i tylko może zniechęcić.
A Nina bardzo ładne imię.
 
ja kiedys, jeszcze w mlodosci, bardzo chcialam miec coreczke Tereske... wszystkie swoje lalki nazywalam Tereska...
 
reklama
Do góry