reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo
my wczoraj na urodzinkach bylismy..mlody sie wychasal a ja posiedzialam herbatke wypilam i pogadalam z dziewczynami..
widac ze w nocy padalo ale mam nadzieje ze sie rozpogodzi,
Owca widzialam foty jakie smakolyki mniam mniam :)jednak ja juz z dobry rok nie jadlam takich rzeczy i sie odzwyczailam..
zbieram sie do biegania
milej niedzieli :)
 
reklama
Witam przy kawce z poranna niedzielna prasa hehe .Dzis pogoda juz taka se jakby padac mialo. My jedziemy na kawke do znajomych dzis . Marzenka a jak wasza dzialka robicie cos tam ? Takze udanej niedzieli zycze.
 
i ja witam się przy niedzieli :)
Wczoraj dzień zleciał jakoś wieczorkiem chłopaki flaszeczkę obrócili a dziś do brata na imieniny idziemy. Kurczę od czwartku nie byłam z małą na dworze a dalej kaszle :/ dziś już weselsza jest ...
 
Hej hej :-)

Ostatnio mały w dzień bardziej aktywny, marudny, placzący Bog wie z jakiego powodu. Przebrany jest, kupa była, najedzony, ma cieplutko ale chyba lubi się po prostu potulić... Teraz śpi...hmm może pogoda tak na niego działa..a LEJE nieprzerwanie i równomiernie :baffled:
Nocki na szczęście dość ładnie przesypia.

Jutro mamy dodatkowe badanie słuchu - dostaliśmy już w szpitalu skierowanie ze względu na moją wadę słuchu.
A w czwartek idziemy na szczepienie. Mam nadzieje ze będzie ok:tak:

Ide sprzatac kuchnie tak na blysk..ostatnio tak po trochu sprzątam wszystkie szafki i w szafkach. W międzyczasie pranie się robi... Szkoda ze nie ma slonca bo tak to kisic w domu musze..a suszarni nie mamy w bloku bo jedna sąsiadka (jeszcze przed naszą przeprowadzką za zgodą sasiadow i spółdzielni urządzila tam zakład krawiecki :wściekła/y:).....
I chyba dziś wpadnie kumpela...i musze jeszcze wymyslic jak to zrobić by odebrać Kacpra ze szkoły żeby babka go nie odbierala.... Chyba poproszę kumpele żeby została z młodym.;-)

Milego dnia dziewczyny :-)
 
Dzien dobry w ta paskudna pogode brr..
9 st i deszcz co chwile , bylam z psem i zmoklam az wlosy musialam wysuszyc :wściekła/y:
Sniadanko jemy z dzieciakami , kawe wypije i tak po 10 jade z mama do Ikei :-):-)
Dawno nie bylam , bo daleko i nigdy nie po drodze ale dzis pojedziemy bo co tu robic w tym domu :rofl2:
moze cos sie kupi :tak:
 
dzien dobry
agnis a to ci maly dal popalic w dzien;-) dobrze ze w nocy dobrze spi:-) widze ze stosunki z babcia na siekiery;-)
owca na pewno cos kupisz w ikei, my pojechalismy po jedna rzecz a wyszlismy z wieloma innymi:-D
u nas tez leje bo padaniem tego nazwac nie mozna:baffled: tragiczna pogoda nie ma jak wyjsc:confused2:
 
Wrocilismy :happy:
i padam nogi mnie bola ze szok , daleko troche 50 minut jazdy tramwajem w jedna strone i jeszcze z buta 10 minut:tak:
pokazalam mlodej szkole po drodze gdzie bede skladac papiery :tak:
z domu dojazd 45 minut w jedna strone ale bez przesiadki wiec ok wsiada i jedzie :tak:
jesli sie tam dostanie :baffled:
Kupilam pare szkielek , podstawki pod kubki i takie tam bzdety :rofl2:
Na koniec zaliczylismy hot dogi na obiad :laugh2:
Teraz kawke zrobilam i ciasto wekendowe wcinam :tak:
 
reklama
No zimno , zimno i u mnie :tak::tak:
ale cale szczescie ze nie pada tylko ten wiatr taki brr ...

Ja bylam w robocie, teraz ide wieszac pranko i makaron ugotowac na obiad .
W czwartek lub piatek jedziemy do pl :tak:
 
Do góry