reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dzien dobry. U nas slonecznie od rana. Ja wlasnie wyprawilam dzieciaki do szkoly i jade do miasta . Chce cos kupic dla chrzesniaka bo w piatek przyjezdza na 2 tyg. Rok czasu juz go nie widzialam. Wstawac kobity.
 
HEj dopiero teraz. Marzenka mi sie tez ostatnio snil m ze mnie zdradza. Czasem sny sa durne.
Owca u nas tez pieknie bylo. A teraz leje.
Ciasteczko ja tez jestem za taka wersja pogody.
 
hej hej a u nas znowu pada bleee Hani ząbek się przebija i nie daje spać .... Biedna moja ... zabieram się za porządki w szafach i prasowanie tylko czy córa mi na to pozwoli bo jakaś taka absorbująca ostatnio się zrobiła :) aaaale tu pustki :) kto wymyślił facebooka ??? ;) chociaz i tam pusto ... A nie mam co pisać nudddyyy niech już wreszcie przestanie padać i na majówkę żeby słoneczko ładnie nam świeciło :)
 
dzien doberek
madziarena ktos wymyslil i w sumie chyba laskom tam po drodze niz tutaj:-D
kroma a jak twoja alergia bo pamietam, ze ty na pylki i trawy? dajesz rade ?
owca a ty gdzie sie podziewasz?
mi nogi w doope wchodza, nazwiedzialismy sie ze hoho:-D
 
jezdem jezdem ciacho ;-);-)

ale co bede sama pisac ze soba :confused:

slonko swieci to troche polazilam , potem lekcje z mlodym i dzien leci :tak:

A wy juz w domu ? co pozwiedzaliscie ? wy u rodzinki byliscie czy tak wycieczke zrobiliscie sobie typowo ?
 
Siemanko:-) pogoda dzis piekna od rana.mloda wstala z drzemki wiec zaraz bedziemy sie szykowac na spacer:-) w planach wylegiwanie sie na sloneczku jak tylko mloda zasnie:-) mlodego odbiore i do domku pozniej rower albobieganie:-)
 
reklama
HEj mi nigdzie nie podrodze. Chociaz na fb szybciej sie loguje.

Ciasteczko jak na razie mam spokuj z alegria. Tylko troszke mam katar i mnie drapie w gardle.

Magda a macie juz na wierzchu zab bo moj lobuz jeszcze nic nie ma.

Marzenka ja wczoraj tez caly dzien na dworze. Dzisiaj tez sie zapowiada ladnie.

Owca a po uzalaj sie.
 
Do góry