reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Sorki, ale... trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada ;) Mój mąż swego czasu po zrobieniu prawa jazdy dostał stawkę £1800. Funtów :szok:
No nie wiem jak jest w innych państwach, bo nigdy sie tym nie interesowalam, ale to lekkie pocieszenie, ze nie tylko w Polsce taki żal hehe [emoji14]
 
reklama
U mnie to bedzie pierwsze ubezpieczenie A prawko mam od końca stycznia więc pewnie się przewroce jak mi składkę wylicza, A mój mąż prawko ma dopiero od miesiąca, więc my swiezaki. Za późno się wzięliśmy za nauke:D
No to niestety, ale mozesz sie przerazic [emoji14] ja od kiedy mam prawko, zawsze mialam auto zarejestrowane na tate, wiec znizki maksymalne [emoji14] ale w koncu nadszedl czas, zeby zadbac o swoje :)
 
Pewnie też bym rejestrowała auto na tatę, ale niestety zmarł gdy bylam w ciąży z synem. Dobrze że mój mąż dobrze zarabia, będę się teraz musiała do niego uśmiechnąć ;)
 
Ja sie denerwuje za kazda z nas tutaj obecnych, takze Wy mozecie byc spokojne hahah
emoji14.png

No u nas tez ciezki miesiac, auto nam sie popsulo :( u nas tak zawsze wazystko naraz
emoji14.png
Tak jest jak coś się psuje, to parami jak to moja babcia mówiła ;) My mamy okres urodzinowy, co chwile ktoś :D
Ja mam wtorek godz 18 ..I w końcu dowiem się czy się cieszyć ciąża czy żegnać :(
Nie kracz! Zabraniam! Zobaczysz ślicznego dzidziola na usg i piękne serduszko! Trzymam bardzo mocno kciuki!
Dziewczyny, ja jutro od rana mam dużo latania z formalnościami, bo zamykamy budowę i lada moment się wprowadzamy. Nie mam głowy do takich rzeczy teraz, ale cóż... Jeszcze w międzyczasie muszę psa zawieźć i odebrać od fryzjera.
Popołudniu mam wizytę i proszę Was żebyście trzymały mocno kciuki!! Albo jutro usłyszę serduszko, albo ciąża się rozwija nieprawidłowo, bo między terminem z OM a USG mam aż dwa tygodnie różnicy... Okres miałam ostatnio chyba najwcześniej z Was wszystkich, bo 1 marca, a w praktyce jesteśmy z moim zarodeczkiem daleko za Wami. I te marne przyrosty bety... Ech... Strasznie się stresuję.
Pewnie późno wrócę od ginekologa, bo jadę dopiero na 17, a zawsze ze 2-2,5 h w kolejce czekam, chociaż to prywatnie.
Rownież mocno trzymam kciuki! Musi być dobrze!
Hej dziewczynki dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie i tak u mnie ok tak nawet bezstresowo sobie żyje ale oczywiscie we wtorek wizyta i juz sie nakrecam powinnam miec taki guziczek i sie wyłączyć
Trzymam kciuki za wizytę!
Jesli ktos, jak np ja kupuje swoje pierwsze auto, to ubezpieczenie wynosi krocie. Wiadomo, ze z czasem lecą znizki, no ale poczatek jest ciezki :)
Można pod męża się podpiąć albo ojca dopisać i będzie taniej ;)
Ja, 9 maja na 9:00, wedlug OM dzisiaj 9 t 3 d
Kciuki zaciśnięte ✊
Również trzymam kciuki!
 
Moj tata tez zmarl niestety, ale znizki z automatu ma moja mama, przeszly po tacie i ja wzielam wspolwlasnosc z mama, znizki tez max:)a tak w ogole to na forum czesto takie rozne myki slysze, mozna sie duzo dowiedziec:)
 
U mnie wizyta dopiero 12.05. Usg miałam do tej pory tylko jedno ale widać było zarodek i serduszko biło (6tc). Też chyba będę tu najdalej bo to już 25% ciąży upłynęło.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
U mnie wizyta dopiero 12.05. Usg miałam do tej pory tylko jedno ale widać było zarodek i serduszko biło (6tc). Też chyba będę tu najdalej bo to już 25% ciąży upłynęło.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tak mówi aplikacja:)
Screenshot_20180506-221404_Preglife.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180506-221404_Preglife.jpg
    Screenshot_20180506-221404_Preglife.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 394
reklama
Do góry