reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej Kobietki miałam przerwę w dostawie netu przez te mrozy i teraz mam chwilkę to zaglądam do WAS. U nas mega atak kolki był w sobotni wieczór, a później noc spokojna, wczoraj dopołudnia znowu problemy z wzdęciami noc spokojna a dziś jak do tej pory spokojnie. Ataki są ale rzadko. Dziś idę do pediatry zapytać co dalej bo leki się pokończyły i nie wiem co można by dalej z tą nietolerancją robić. MEA u nas na kolkę i wypróżnianie pomagał Debridat (na receptę) reguluje pracę jelit. Tyle że młody śpi jak zając pod miedzą nie ma co liczyć na drzemki powyżej 30min wasze pociechy też tak śpią?

moja tak najczesciej spi w ciagu dnia choc zdarza sie ze spi czasem troche dłuzej ale to naprawde rzadko
pediatra powiedziała ze widocznie ma dobry słuch bo w nocy nie ma problemu ze spaniem
zreszta ma to po mamusi ja w ciagu dnia nie umiem spac
a w ciazy musiałam miec stopery w uszach aby zasnac:dry:
 
reklama
Witam :-)

U mnie początkowo było super, a teraz 3 tygodnie po porodzie zaczynam odczuwać boleści :-( najbardziej boli jak mały się łapczywie przysysa ... ale on w ogóle do jedzenia jest okropny :no: strasznie nerwowy jak cyca nie złapie, a czasem nie ma jak złapać bo zamiast łapać sutek to on sobie piąchy wsadza ... po kilku chwilach częstuje mnie przygryzaniem sutka dziąsłami :no: ból jak jasna cholera ...

Co do bólu brodawek - przechodzi z czasem, u mnie jest z każdym dniem coraz lepiej :)
A co do nerwowości dziecka to u mnie jest podobnie, jak nie może sobie złapać sutka to zaczynają się takie fochy, że nie można go uspokoić. Aż w końcu złapie i jest ok. Czasami już nie mam siły.
Jak nie śpi, to chce cyca co godzinę, czasem częściej nawet! Najgorzej jest wieczorami, wykańcza mnie.
 
kopciuszku mojej małej sie tak głosno przewalało w jelitkach jak miała koleczki nawet jak reke połozyłam to czułam jaki tam meksyk
a co do wysypki to mysle ze to predzej jakas alergiczne lub tradzik niemowlecy bo nie sadze zebys dziecko przegrzała

Tak tylko ja juz nie jem nic co moglo go uczulic,uzywam caly czas tych samych kosmetykow,sama nie wiem co to jest.Utrzymuje sie juz od ok tygodnia i raz blednie a raz robi sie bardziej czerwone:-(nawet we włosach widze ze tez sie zdarzaja:baffled:kurcze juz glupia jestem.Ma do mnie przyjechac polozna w ty tyg,myslalam ze moze bedzie dzis ale oarazie nie dzwoni.
 
Tez sie zgadzam ale moj maluch ma dopiero 3 tygodnie wiec jestescie do przodu hehe wczoraj po godzinie znow chcial jesc jezuniu przetrzymalam go godzinke to i tak sukces nie dalo rady wiecej co ja robilam glaskalam nosilam spiewalam gadalam dalam tej wody prawie sie zachlysnal tak pociagnal potem smoka wyjelam z butelki bo nie mialam normalnego ciagnal jak wariat ale sie wsciekl ze nic nie leci i ryk no i jakos sie udalo potem spal 4 godz potem 3 potem 2,5 no i powiedzcie 2,5 godzinki miedzy butla to juz moze byc na poczatek???:)

pewnie ze tak
my do 6 tygodnia dawalismy co dwie no ale przez ten czas tez był moj pokarm
z czasem sie wszystko unormuje zobaczysz
 
mamy karmiące - poradzono mi, żeby po każdym karmieniu jeszcze pobudzić piersi laktatorem, co myślicie?
no i czy mam go na "siłę" przystawiać do dwóch piersi? bo póki co zasypia przy jednej i już drugiej nie chce... i co zrobić z tą nieopróżnioną jak czuję, że pełna? ściągać?
niby to takie proste, wykarmić cyckiem dziecko, ale ja już głupieję :-D
 
reklama
moja tak najczesciej spi w ciagu dnia choc zdarza sie ze spi czasem troche dłuzej ale to naprawde rzadko
pediatra powiedziała ze widocznie ma dobry słuch bo w nocy nie ma problemu ze spaniem
zreszta ma to po mamusi ja w ciagu dnia nie umiem spac
a w ciazy musiałam miec stopery w uszach aby zasnac:dry:
Może i masz rację bo sen ma bardzo czujny a w nocy zasypia po karmieniu na rękach. Tyle że od razu jak się budzi to jest syrena nie potrafi poleżeć ani chwili.
 
Do góry