reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

lablakablada to abrakadabra :-)
dopadlo mnie przerazenie, jak ja sobie z dwojka poradze.
Aga, jak jest? u Was podobna roznica wieku...
 
reklama
Wybaczcie,że się tak wtrące.
Ale czy ten gorzki paluszek ma jakąś nazwę??firmę??
Bo zastanawiam się czy tutaj w Irlandii takie cosik znajdę.

MamaStacha moja Kinga też nie zamienia R na L, a na Ś. i Zamiast motor jest motoś, hehe.
Najlepsze jest jak mówi imię taty,nie Kuba a Kupka, haha. Mężowi niekoniecznie się to podoba.
Fikusku witaj ;)
 
plyn sie nazywa ""gorzki paluszek"producentem jest "kosmed". w Anglii maja pewnie cos swojego, a jak nie to moze ktos z rodziny ci przesle.
jest tez lakier "gorzki pazurek", ale wg mnie szkoda na to pieniedzy, bo nawet nie jest gorzkie.
 
witajcie grudniowe mamusie chcę do was dołączyć mój synek urodził sie 20grudnia 2009roku....


:-):-):-):-):-):-):-):-)WIĘC WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE .......

 
reklama
Do góry