reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam ja już po wizycie trwała prawie godzine, pediatra jest zaintrygowany bo nie ma przyczyn a są objawy c.d badań jeszcze jeden posiew moczu dla pewności bo ten mieści się w granicach normy i badanie ogólne i osad moczu. Skierowanie do neurologa aby wykluczyć tego neurologiczne przyczyny. Do neurologa udało mi się zapisać do Bełchatowa na 25 listopada pani jest neurologiem dziecięcym i pediatrą. Także jesteśmy w punkcie wyjścia.
o kurcze szkoda ze nadal nic....
 
reklama
idz idz spac bo pewnie lada chwila sie Franek obudzi :-)
ja tez bym chciala sie kimnąc ale jak pod biurkiem ;-)
No to sobie pospałam, całe 30 minut :-) Dopiero łapał przyjemny sen, tak mi było cieplutko i milutko a ta mała gadzina się obudziła pełna sił i energii do zabawy, nawet cycka nie chciał bym mogła jeszcze poleżeć :-)

Marzka, kurcze, ty to się masz. A może idź do tej wróżki czy znachorki od Nessi :-)
 
Ostatnia edycja:
Marzka chociaz tyle że doktor nie chce go byle czy faszerować! Lepiej pochodzić po specjalistach ale wyjaśnić co go w końcu męczy! Biedny Michas:(
Mamo Stacha dlatego ja nie lubie spać z dziećmi:) Bo długo zasypiam i w najgorszym momencie sie budzą złośniki:)
 
Co do kanapek to kupiliśmy dżem dla dzieci i nim smaruje chleb na którym jest już Rama a Ali gryzie sam gdy mu kromke bez skórki:)
mój uwielbia skórki ale jak niesą niczym posmarowane... ach ten mój synek
fajnie ze Twój smyczek juz tak ładnie je, ale wiesz moze sprobuje z dzemem to słodkie to go zachęci
 
reklama
Do góry