reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzień Dobry,
ja znowu niewyspana, moje plany pójścia spać z dziećmi nie wyszły, położyłam się o 23:30 i jeszcze długo nie mogłam zasnąć przez tą obrączkę.

Mamo Stacha - mój mąż już 3 razy zgubił obrączkę. 1 - włożył do kieszeni spodni jak szedł na trening - znalazł po tygodniu w wycieraczce przed wejściem na salę sportową. 2 - był na poligonie i ściągnął z rękawiczką, już myśleliśmy, że nie ma, ale w domu jak rozwijał namiot to coś mu zabłyszczało i ... to była obrączka. a 3 raz zgubił gdzieś w pracy i po jakiś 2 tyg. przyniósł mu kolega bo pamiętał, że on w czerwcu 2008 brał ślub i ma żonę Magdę - pytał się czy to nie jego i tak się zguba znalazła. A powiem szczerze też miałam nerwy i stres. Mama mi poradziła, że ma iść dorobić nową też z grawerem w środku takim jaki był i iść do księdza poświęcić i po problemie :) a mąż zakłada teraz obrączkę tylko w szczególne okazje - zmuszam go, żeby dał zmniejszyć ale on uważa, że jest ok!
To w zasadzie nie zgubił :-) Szczęściarz z niego. My nie mamy graweru i nadzieję na odnalezienie marną. Twój mąż chociaż wiedział gdzie gubił. Dziękuję, że dałaś mi chociaż drobne światełko.

Co do masełka, to chyba czytałam tą samą gazetę co Fikusek. Mam ją przed oczami - Twój maluszek "Dziecku do końca drugiego roku życia lepiej kupować masło, starszemu - margarynę (taką, którą po wyjęciu z lodówki łatwo rozsmarować), dzięki czemu w jego diecie nie będzie za wiele nasyconych kwasów tłuszczowych (ich nadmiar podnosi poziom cholesterolu)". I potwierdzam, że masłem można nazwać produkt zawierający od 82% tłuszczu, wszystko inne to masłopodobne.
 
reklama
Ja i moj maz tez nie zdejmujemy obraczek,nie wyobrazam sobie zeby ktores z nas ja zgubilo,no ale zdarza sie przeciez.

Mój mąż wcale jej nie nosi, więc nie zgubi :-D Sam widział jak jednemu chłopkowi w pracy prawie rękę oderwało przez obrączkę i się boi.

1sze obrączki tzn. te z cywilnego to my sprzedaliśmy jak na chleb nie było bo A. stracił pracę a ja nie pracowałam- to jak z Jonaszkiem w ciąży byłam jeszcze ale nadal jak pomyślę to mi przykro :-/

Czesc kochane!
Wreszcie dotarlam do Was, ehh
Wogole jestem poza tematem niestety:( U nas wlasnie skonczylo sie zapalenie oskrzeli i ledwo zyje poprostu! Do tego szkola, egzaminy sie zaczynaj, nie wiem jak ja dam rade, ale moze jakos
Teskni mi sie za Wami, ale ostatnio tak czas ucieka mi przez palce, ze nawet nie mam jak wejsc na forum:(

O fajnie cię widzieć :-)

Ja mam malibu, ale po ciąży mi się zmieniły smaki i akceptuję tylko piwo i wina :-D Może trochę?

To ja już jadę po te malibu jak nie chcesz :-D
Dawaj adresssss...

luuuzna no ja nei mowie o takich:) tych mixaxh itp:) chodzi mi o to drosze maselko:) ja ostatnio w gazecie o dzieciach czytalam ze powinno sie im dawac maslo a nie margaryne:) tylko wlasnie dobrze mowisz ze nie te tanie bo one nie maja nic z maslem wspolnego:) u mnie czasami babcia robi domowe maselko:)bo ona wlasnie takie lubi:) to zawsze troche nam da:)

Do ciebie też jade masło prawdziwe ukraść :-D
ale ja mam dzisiaj szatański nastrój :-D

Co do masełka, to chyba czytałam tą samą gazetę co Fikusek. Mam ją przed oczami - Twój maluszek "Dziecku do końca drugiego roku życia lepiej kupować masło, starszemu - margarynę (taką, którą po wyjęciu z lodówki łatwo rozsmarować), dzięki czemu w jego diecie nie będzie za wiele nasyconych kwasów tłuszczowych (ich nadmiar podnosi poziom cholesterolu)". I potwierdzam, że masłem można nazwać produkt zawierający od 82% tłuszczu, wszystko inne to masłopodobne.

82% kurcze nieźle, muszę w sklepie masła przejrzeć. My używamy tylko Ramę a moja mama masło więc dzieci mają i to i to, bo latają ostatnio jak szalone "do babci na chleb z masłem..." traktują to jak najlepszą zabawę.
 
Hej. Właśnie wstalismy. A ciężka noc za nami bo Ali pół nocy popłakiwał i się wiercił, już mi ręce opadały. Syrop przeciwbólowy nie pomagał:( dziś trzeci dzień diety:) jeszcze się nie poddałam i szczerze lepiej się czuje bo wiem, że coś z tym robię
 
Cześć laseczki ja od 5 nie śpię bo musiałąm kombinować z nowu z moczem a mały jak na złość nie chciał mi nasikać w końcu jak już miałam zrezygnować i wyszłam z pokoju słyszę jakieś "eeee" z pokoju wchodzę a tu pół woreczka siuśków no i T zawiózł część wyników popołudniu a druga część koło piatku. Od wczoraj mój Michał zaczął sam siadać nareszcie siada z podporu bocznego i z czworaków narazie tak troche nieporadnie ale ważne że się coś ruszyło.
Mamo Stacha przykro mi z powodu zguby męża. Może jednak się znajdzie.
Kopciuszku oby wyniki były dobre.
 
Hej Dziewczynki

Wczoraj i dzisiaj mój P. ma wolne więc nie zaglądałam za często na BB..ale nadrabiam powoli.....przed wyjściem do szpitala....-mam mieć usg wątroby,śledziony ,wątroby i aorty (?!):szok: Strasznie się boję ,że coś znajdą:-:)-:)-(
Zajrzę do Was jak Młody pójdzie spać po południu....
Miłego dnia wszystkim.
 
reklama
przyszłam się przywitać z rana :tak:

choć w sumie to już nie takie rano, bo już 11 ;-)


Dzień dobry:)
Co do masła...poządne musi mieć min. 82 % tłuszczu! No i jest najzdrowsze dla dzieci:) Ale chyba od 2 urodzin Hani juz daję Ramę..he he tą z reklamy z superniania:)
)
co do RAMY tej żółtej ze słonecznikiem narysowanym, to z tego co na razie 'wyczytałam' ze składów, to ona jest najzdrowsza i my też tylką ją jadamy :tak:



Marzka gratulacje nowych umiejętności dla małej! :-D
 
Do góry