reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mika dzieki....to znaczy że dobrze wybrałam:)
Julka to trzymamy kciuki za dobre wyniki:)

Kurcze ja nie wiem gdzie czas gubie:(
Już prawie południe..cały czas coś robię..dwa prania nastawione, właśnie odmroziłam i umyłam lodówke u ciotki a tu obiad jeszcze nietkniety:(
He he a jeszcze godzinę bedę kombinowac co by ugotować:)
 
reklama
przyszłam się przywitać z rana :tak:

choć w sumie to już nie takie rano, bo już 11 ;-)



co do RAMY tej żółtej ze słonecznikiem narysowanym, to z tego co na razie 'wyczytałam' ze składów, to ona jest najzdrowsza i my też tylką ją jadamy :tak:



Marzka gratulacje nowych umiejętności dla małej! :-D

To dobrze, że Ali je Ramę:)
 
Marzka, gratualcje dla Michałka.

Julka, co ty za głupoty opowiadasz! Wszystko wyjdzie pięknie, idealnie i w normie. Rozumiem, że idziesz na usg by poprawić sobie humor :-)

no pewnie Julka, Ewa Ci dobrze napisała, bedzie dobrze.

Marta jak przemywanie oczek nie pomogło to wybierz się lepiej do lekarza pewnie jakies kropelki zapisze! A mam nadzieje że to nie żadna choroba was atakuje:)
Tak ide dzis kontrolnie do lekarza zobaczymy co powie i jeszcze kaszel doszedł.
 
Z Danielka to się robi łobuziak pierwsza klasa, takie wybij okno. Ani na sekundę nie idzie go spuścić z oka, przez to nie mam czasu dla siebie. Wieczorami się uczę i piszę pracę magisterską, i tyję od nadmiaru czekolady :-D (i z czego ja się cieszę...)
 
reklama
Ha nawet zdazylam zajrzec dzis:) Mam nadzieje, ze w koncu uda mi sie wrocic do aktywnosci na BB:)

:) no fakt raz dwa te zęby idą:)
Jutka witamy:) szkoda, że tak mało jest z nami Ale pewnie dziewczyny sa bardzo absorbujace?
Marta a ja pije z sokiem z porzeczek:)

Nawet nie masz pojecia jak! To co one wymyslaja, ganiaja sie na czworaka, podsuwaja rozne rzeczy pod meble i sie na nie wspinaja, probuja same chodzic i co chwila ktoras lezy i wogole kosmos... Ale sa przy tym przeslodkie:) Niestety oczy trzeba miec wszedzie!


Hej Jutka milo Cie widziec dobrze ze dziewczynki wyszly z choroby a z egzaminami na bank sobie poradzisz nic sie nie martw;)

Oby:)

Hej Jutka,
kobieto wieki cię nie było. Dobrze, że choroby za wami, z egzaminami dasz sobie radę na bank, życzę powodzenia.
No i mam nadzieję, spotkamy się na nartach :-)

No wlasnie wiem:( Ale postaram sie poprawic:)
A no wlasnie co z tymi nartami???


Jutka stęskniłysmy się za wami! Biedne dziewczyny tak się nachorowały:( A za egzaminy bedę trzymać kciuki ...tylko napisz kiedy:)

Zacznij trzymac w piatek, a ostatni egzamin mam chyba 16 stycznia:)

I tu się nie zgodzę za bardzo - ciągle spierają się o to co zdrowsze: margaryna czy masło. Masło utarło się w naszej mentalności jako zdrowe. Ale zdrowe to ono było swojskie, robione przez siebie. Obecne masła (szczególnie te tanie) nie mają nic wspólnego z domowym masłem babć.

Miło Cię widzieć :) Dobrze że pamiętasz o nas :) dobrze że dziewczynki wyzdrowiały :tak: powodzenia w szkole :)
Tak zgadzam sie, teraz o dobre maslo trudno niestety!

Jasne, ze o Was pamietam, caly czas i tesknie!:)
 
Do góry