reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Daffi moja mała też jest okropna teraz. Ciągle coś chce a jak jej nie dam to rzuca się na ziemię i płacze albo gryzie! A jaki głos dostała ... o matko krzyczy, że pół wioski ją słyszy. Wszystko muszę jej dać, nawet chusteczki nawilżane mi wcina. Obrus już dawno zdjęłam. Nie chodzi jeszcze tylko raczkuje. Po 20 razy ją ostatnio odciągałam od piekarnika a ona podchodziła z płaczem aż w końcu zrezygnowałam i wyszłam z kuchni ... jejku małe rozrabiary! a one mają dopiero 11 m-cy ! to co będzie później ...
 
reklama
Spoko spalisz nic sie nie martw:) Kurde jakbym o Szymku czytala co to jest za wiercidupa to szok wszedzie by wlazl ciagle w biegu i nie chce spac w dzien na dokladke:)

Daniel ma jedną drzemkę, ok. 1,5 godzinną. zrezygnowałam z usypiania go na siłę. idzie spać jak jest zmęczony, czyli po ok. 4 godzinach od pobudki (wypada zazwyczaj 11-12), a później między 19 a 20 zasypia.
 
to ze julka jest nieznosna i mnie terrorzyuje to mi tam nie pzreszkadza... ale nie chce jesc nic procz mleka!
ma problemy zkupa! ciagle wyje jak ma ja zrobic i az piszczy! czopki ne pomagaja nic. dziszrobila kupe delikatna ale wczoraj spac nie mogla dopoki baczkow nie puscila i wyszla z nimi kupa taka grudkowata i dopiero poszla spac. do tego ma nowe mleko za ktorym nie pzrepada... mysalalm ze uda mi sie wyeliminowac kaszke z tego mleka ale gdzie tam gołego nie tknie. odparzenia sie jej robia dzis juz widze neiktore babelki pekly i az krew widac.
a nocne spanie to jest chyba juz koszmar!

Cherie Wszystkiego najlepszego Dla Danielka. jejku juz 11 miesiac:) teraz odlicznaie
 
Ostatnia edycja:
W mojego Michała też diabełek czasem wstępuje pręży się wtedy nie daje sobie wyczyścic nosa, ani psiknąć solą morską, nie daje wytrzeć buzi rączek umyć wyrywa się, nie mówiąc o wizytach u lekarza jeszcze go nie położę na leżankę już ryczy rzewnymi łzami.Nie mogę go posadzić np na ladzie w sklepie bo się trzyma jak małpeczka kurczowo. Jakiś dzikus się zrobił, chyba dorośleje...
 
witaj Daffi

Daniel ma jedną drzemkę, ok. 1,5 godzinną. zrezygnowałam z usypiania go na siłę. idzie spać jak jest zmęczony, czyli po ok. 4 godzinach od pobudki (wypada zazwyczaj 11-12), a później między 19 a 20 zasypia.
to u nas identycznie i nawet takie same godziny chodzenia spac;

tak tak Agus, trzeba zapasy na zimę złapać :-)
 
W mojego Michała też diabełek czasem wstępuje pręży się wtedy nie daje sobie wyczyścic nosa, ani psiknąć solą morską, nie daje wytrzeć buzi rączek umyć wyrywa się, nie mówiąc o wizytach u lekarza jeszcze go nie położę na leżankę już ryczy rzewnymi łzami.Nie mogę go posadzić np na ladzie w sklepie bo się trzyma jak małpeczka kurczowo. Jakiś dzikus się zrobił, chyba dorośleje...
mysle ze wszsytkie dzieciaczki teraz nas sprawdzają na ile mogą sobe pozwolić, widze po swoim diabełku;
 
Daffi ja myślę, że taki wiek i każde dziecko musi to przejść. Jeszcze nie raz będziemy narzekać ;-)

no tak ale w tym wieku same mleko jesc to raczej nie bardzo i nie idzie jej przekonac. jak cos jej daje to zamyka buzie odrwaca a jak da sie wcisnac to po chwili lapkami z buzi wyciaga. i badz tu madra.....

marzka na zaparcia robilam wsyztsko i jak juz w koncu pusci i poleci wtedy kupa taka rzadka to za chwile jest to samo.

Marta witaj:)
 
reklama
To wy gromadźcie te zapasy a potem się podzielicie co?;-)Bo u mnie się nie chcą gromadzić, jeszcze nie zjem dobrze już spalę i jaka tu sprawiedliwość??
 
Do góry