reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ze 3 tygodnie.
Co do mleka to Ali od półtora mies je takie po roku. Aha a tańsze jest gerber i szczerze lepiej małemu smakuje niż Bebiko

nom ale u mnie to gerber ciezko dostepne. malo na sklepach i wiecznie musialabym mieszac julce w brzuszku wiec juz wybralam to nestle junior waniliowe.
 
reklama
Moja mała cycowa, ale jak kiedyś mi pluła każdym mlekiem tak od dwóch dni jak zakupiłam Gerber to wypija nie dużo ale zawsze coś. No i powiem, że to mleko jest jednym z tańszych
 
to ze julka jest nieznosna i mnie terrorzyuje to mi tam nie pzreszkadza... ale nie chce jesc nic procz mleka!
ma problemy zkupa! ciagle wyje jak ma ja zrobic i az piszczy! czopki ne pomagaja nic. dziszrobila kupe delikatna ale wczoraj spac nie mogla dopoki baczkow nie puscila i wyszla z nimi kupa taka grudkowata i dopiero poszla spac. do tego ma nowe mleko za ktorym nie pzrepada... mysalalm ze uda mi sie wyeliminowac kaszke z tego mleka ale gdzie tam gołego nie tknie. odparzenia sie jej robia dzis juz widze neiktore babelki pekly i az krew widac.
a nocne spanie to jest chyba juz koszmar!
witaj ponownie ;-)
jeśli nie chce jeść nic poza mlekiem to trudno, nie zmuszaj ją ;-) podawaj jej jakieś soki żeby miała urozmaicenie :tak: być może nie chce jeść nic poza mlekiem bo boli ją brzuch! może dostawała coś czego nie trawi? może po prostu źle jej układasz diete i ma zatwardzenie? i stąd problemy kupne... a może właśnie to mleko jest problemem?
na odparzenia najlepsze wietrzenie, wietrzenie i jeszcze raz wietrzenie +smarowanie maścią i bardzo częste zmienianie pieluszki :tak:
problemy z nockami... kto ich nie ma ostatnio :-D chyba taki wiek ;-) ja do Wojtka wstaje w nocy co 15minut!!!!! :szok:
więc głowa do góry
 
Spoko spalisz nic sie nie martw:) Kurde jakbym o Szymku czytala co to jest za wiercidupa to szok wszedzie by wlazl ciagle w biegu i nie chce spac w dzien na dokladke:)
Ha ha ha, no dobrze to ujęłaś :-) Mój Franek jest grzeczny, ja cwana jestem bo wiem jak mu nie ulegać, za to wychowawczo ze Staśkiem nie daję rady, przy pierwszym byłam bardziej miękka i mam za karę :-)
to ze julka jest nieznosna i mnie terrorzyuje to mi tam nie pzreszkadza... ale nie chce jesc nic procz mleka!
ma problemy zkupa! ciagle wyje jak ma ja zrobic i az piszczy! czopki ne pomagaja nic. dziszrobila kupe delikatna ale wczoraj spac nie mogla dopoki baczkow nie puscila i wyszla z nimi kupa taka grudkowata i dopiero poszla spac. do tego ma nowe mleko za ktorym nie pzrepada... mysalalm ze uda mi sie wyeliminowac kaszke z tego mleka ale gdzie tam gołego nie tknie. odparzenia sie jej robia dzis juz widze neiktore babelki pekly i az krew widac.
a nocne spanie to jest chyba juz koszmar!
Daffi, na wychowanie to KONSEKWENCJA i powinno zadziałać.
Co do kupek i pupy: przeanalizuj co spożywa (i nie mam tu na myśli tylko jedzonka, bo mój Franek wcina też papier w każdej postaci, non stop mu z buzi wyjmuję), może zmień mleko, poszłabym sprawdzić jelitka na usg, a pupę wietrzyć ile się da i chwilowo odstawić kosmetyki, myć pod wodą nie chusteczkami. Staś się często odparzał i wietrzenie było najlepszym lekarstwem.
Dopiero jem śniadanie. Graham z twarogiem:)
Ale mi smaka narobiłaś.
 
Moj nigdy żadnym jedzeniem ani mlekiem nie pluł tylko jakiś lek mu nie podchodził bo był gorzki. A teraz jest na próbę na Nutramigenie który zbyt smaczny nie jest i pije.
 
daffi, witaj... na zaparcie to ja daję dużo chrupek kukurydzianych lub soczku jabłkowego. Może te problemy z Julką to przez zmianę mleka? W sumie to te odparzenia w tym wieku (Jezu jak to brzmi!) są mi najbardziej dziwne... ja stosuję cały czas NIVEA SOS, Zosia sie nie odparza, ale po tym tekscię od pani z apteki, ze maść cholesterolowa może powodować rozstępy, zmieniłam na SOS na całe ciałko. Mocno natłuszcza, a kiedyś (jak Zosia sie mocno odparzała) to goiło.

Mamo Stacha, obrączka rzecz nabyta.... ja zgubiłam już dwa razy pierścionek zaręczynowy, ale potem się znalazł :)

U nas na razie spokój (tfu, tfu). Wysypka zeszła, uczę Zosię czytać - tylko ja nieco chora nadal.
No i mam na razie coraz mocniejsze podejrzenia, ze kaszka manna szkodzi :((( Jak jeszcze dojdzie uczulenie na gluten, to sie chyba całkiem załamię.... ale jeszcze nie panikuję, bo nie mam pewności...

A wogóle to DZIEŃ DOBRY!
 
reklama
Daffi zaparcie może być też od kaszek skoro pije tylko mleko pamiętam że u nas był swego czasu taki problem i musiałam mu ograniczyć kaszkę do 1 porcji dziennie.
 
Do góry