reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

U mnie wczoaj noc zapowiadala sie milo!
Julka zansela jak zawsze po 20tej.. my poszlismy spac kolo 23 i bylo ok lezala grzecznie nawet nie ruszyla sie. ale o 3 nad ranem syrena sie wlaczyla spac nie chciala w lozeczku. m ja wzial do nas ale jej sie spac nie chcalo! skalaka po nas wyrywala mi wlosy i bila mnie po buzi... walczylam z nia 2 godz az w koncu padlysmy obie.... a raczej julka padla n amnie i prawie z tak wielkiego lozka mnie zwalila!
nie wiem co z tym czortem zrobic juz. nie mam na nia sily w nocy....
 
reklama
DZień Dobry :)

U nas dziś znośnie ,więc wybieramy się na spacer potem mam nadzieję,że to moje Małe Szczęście pójdzie spać bo mam duuużó pracy dziś a jak się nim długo nie zajmuję to mam wyrzuty sumienia...:(...Mimo,że potrafi się bawić sam godzinami....

nareszcie udało mi się kupić Shreka wczoraj- no tak zacieszał jak widział go w tv..że nie można było nie kupić....:):):)
czy Wasze Dzieci mają swoich ulubionych bohaterów bajek albo zabawki??

MIłego dnia KObietki:) Do zobaczenia później :-):-):-)
 
Wszystkiego Najlepszego z Okazji 1szych Urodzinek dla blizniakow Jędrusia i Nikusia od Karolak12 :):):):)

bd1602.gif
 
Wszystkiego Najlepszego z Okazji 1szych Urodzinek dla blizniakow Jędrusia i Nikusia od Karolak12 :):):):)

bd1602.gif

Przyłączam się do życzeń :-)

Daffi, niech się Julka parę razy wywrzeszczy w łóżeczku to szybko złapie, że wymuszanie przestało działać. Mój Franuś jest bardzo grzeczny, ale jak czasami się uprze to tylko tak mogę go spacyfikować.

Franek nie ogląda bajek więc nie ma swoich ulubieńców, rzadko zdarza mu się zerknąć gdy Staś ogląda. Wśród zabawek też chyba nie ma faworytów, on je ciągle je więc mają całkiem inne znaczenie. Gdybym miała cokolwiek wskazać to byłby ktoś - Staszek :-) Czasami gdy bawi się na dywanie, kręci jakieś beczki, gada do niego to Franek pęka ze śmiechu :-)
 
Ale tu pusto dzisiaj...A ja pierwszy raz w historii BB Witam się jako pierwsza :):):):)
NIe dość,że wstajemy późno to jeszcze jest godzina później w uk..wiec za zwyczaj jak zaglądam to 'nastukane' jest już dobre kilka stron.... :):):):)

Daffi - zagadzam się z Mamą Stacha- i dodam tylko,że jak teraz sobie pozwolisz to potem może być już tylko gorzej....Ja juz coraz rzadzej jestem terroryzowana ....ale jeszcze czasami próbuje.
I próbuję Go również oduczyć podchodzenia do 'Magicznego Kąta'(czyt.: tv + inne sprzęty audio wizualne-z guziczkami do wciskania-bo ciągnie go tam niby magnesem;-)
 
Przyłączam się do życzeń :-)

Daffi, niech się Julka parę razy wywrzeszczy w łóżeczku to szybko złapie, że wymuszanie przestało działać. Mój Franuś jest bardzo grzeczny, ale jak czasami się uprze to tylko tak mogę go spacyfikować.

Franek nie ogląda bajek więc nie ma swoich ulubieńców, rzadko zdarza mu się zerknąć gdy Staś ogląda. Wśród zabawek też chyba nie ma faworytów, on je ciągle je więc mają całkiem inne znaczenie. Gdybym miała cokolwiek wskazać to byłby ktoś - Staszek :-) Czasami gdy bawi się na dywanie, kręci jakieś beczki, gada do niego to Franek pęka ze śmiechu :-)

hmm no wlasnie bede musiala chyba przejac role ja ale odkad pilnuje kacperka i wstaje o 6 to mi sie niechce w nocy wojowac z Julka i pozwalac jej na wrzask.... zwlaszcza jak juz slysze ze krztusi sie tym placzem to mi strasznie jej zal... a M od razu wstaje bierze ja do nas i tyle. bo ogolnie zeby zasnac wieczorem to klopotu nie ma ale codziennie o 3 nad ranem budzi sie i wymusza spanie z nami!

hmm co do tv to julce pozwalalm ogladac tv i widze ze telewizor dziala na nia bardzo mocno. am wszytkich gdzies jak leci jej bajka. nie zwraca uwagi mozna ja wolac i tak ma to w tylku.... zreszta Julka ogolnie naweet jak sie bawi czy biega ma wsyztsko w tylku. nie idzie oduczyc jej albo ja nie umiem wlasnie podchodzenia do tv... i kurcze zaczyna poodchodzic do kuchenki i odkrecac gaz. tego tez nie wiem jak jej oduczyc.. ona jak mnie slyszy to nic sobie ze mnie nie robi ma swoj wlasny swiat.


Jeszcze dzis mam nerwa bo w nocy ktos nam ukradl tablice rejestracyjne z auta tescia bo teraz poki co jezdzimy ich autem.
nawet nie wiem ile dokladnie takie tablice kosztuja. brachol mowil ze 80zl ale nie wiem czy 1 czy 2!!!!
 
reklama
Do góry