reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

witajcie, mam do was małe pytanie - co pomaga wam sie w ciąży pozbyć kłopotliwego problemu zaparć? pytam właściwie w imieniu siostry, bo już nie wiem, co mogę jej doradzić.mi pomagały śliwki suszone i duże ilości wody mineralnej - na nią niestety to nie działa. liczę na wasze cenne wskazówki :)
 
reklama
ja moge polecić wodę z miodem, tylko ważne żeby nie rozpuszczać miodu we wrzątku bo traci swoje właściwości. Najlepiej wieczorem dodać miód do letniej lub zimnej wody i pozostawić do rana.
 
Na mnie nie działało nic, dosłownie nic, nawet przepisany przez gina syrop. W pewnym momencie moja mama zauwazyła, że prawie wogole nie piję wody. Faktycznie okazało się, że to był mój błąd. Zaczęłam zwracać uwagę by wypić conajmniej litr wody dziennie, pierwsza szklanka na czczo. Dodałam do tego szklankę kefiru na czczo i problem zniknął. Nie powiem, żeby było normalnie, ale przynajmniej odwiedzam toaletę codziennie a nie co dwa tygodnie, jak było przez wiekszośc ciąży.
 
mi koleżanka poleciła taki suplement diety Xenea-błonnik. to sie nadaje też dla kobiet w ciąży i matek karmiących. powiem wam, że rewelacja - jelita wracają do normy, no i wyregulowuje mi się rytm wypróżnień. a co najważniejsze, nie czuję się już tak ciężko. do tego piję więcej wody - bo tak czy siak tę Xenę trzeba popić minimum szklanką wody, no i jem co najmniej 1 jabłko dziennie.
 
ja też mam ten problem i nie wiem co mam juz stosować...bo juz wszystko próbowałam i nic.karmie piersią i nie wiem co mam zjeśc żeby mnie ruszyło.moze ktoś słyszał o leku homeopatycznym alumina 9ch bo mi go lekarz przepisał ale nie wiem jak go brać???
 
dziewczyny mi pomaga zborzowy chlebek, jogurty i serki z nasionami :-)a wody to ja wypijam 3 litry dziennie bo tak mnie suszy :happy: i na ubikacje chodze dziennie polecam to dieta zdrowa dla was i dla dzidziusia:tak:(oczywiscie normalne obiadki do tego)
 
ja dostałam od lekarza syrop do picia ale juz niestety nie pamiętam jaki w każdym razie jeżli powie sie ginowi o tym to lekarz cos zapisze co spokojnie można brać w ciąży
poza tym do czasu kiedy brałam kas foliowy nie miałam problemu
dobrze tez zaraz po przebudzeniu na czczo wypić szklankę przegotowanej zimnej wody (nie mineralnej) można dodać trochę cytryny bez cukru wypić i poczekac mnie z zasady pomagało i pomaga
 
reklama
Do góry