reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej

Czarna
Lilia rozkwita a róża opada
piękny tulipan listeczki składa.
A ja Ci składam szczere życzenia
życzę Ci szczęścia i powodzenia
to co mile i wymarzone
w dniu twych urodzin niech będzie spełnione!!!

Carinio śliczny brzusio:tak::tak:
Aniu jak łydki?
Agasta teraz odpoczynek?
Aneta udanych wakacji:tak::tak:
Paulino,Mamo Mikołaja jak się miewacie -już po??

U nas dziś nie za ładna pogoda ale nie pada:happy2:Ja się od sprzątać nie mogę:no:






 
właśnie skończyłam skręcać przewijaczek ;p nie moge sie doczekać az małż skręci szafe, wtedy pokaze Wam pokoik :)
mam bable na rekach od srubokretu ;p
 
Witam!

Karola łydki ok to chyba jednak pogodowe było..:tak: a poza tym ja tez właśnie skończyłam sprzątać a w między czasie prasowałam itp
Carinio już pokoik szykujesz?:szok::szok::szok: Ja to jeszcze w lesie jestem...:-D

Czarna udanej imprezki i STO LATEK życze! ;-):-)

 
reklama
Mój mały mężczyzna śpi od godziny:-) a starszy wybył na ryby :-p, Karcia wykąpana i ja też.... chyba trochę podgonie szkołe z nudów bo ostatnio czasu nie miałam za bardzo!:dry::-D

Miłego wieczorku...
 
Do góry