reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam a tu teraz piekna pogoda,sloneczko swieci.Ja tez wiem cos o mieszkaniu "na kupie" juz prawie rok mieszkamy sami ale teraz nie wiem jak to bedzie bo jeszcze dziidzia dojdzie .Musze pogadac z wlascicielem czy to mozliwe ,co prawda mamy 2 sypialnie ale tu sie jakos inaczej liczy.Kiedys piaslyscie o jakichs str do wypelniania i przysylaja probki.POZDRAWIAM:tak:
 
dzień doberek

jednak bedziemy miec na czym świeczke postawić :wink: zanim znalazłam kogoś do pieczenia tortu wczesniej asekuracyjnie zamowiłam gotowca z piekarni i teraz bedziemy miec dwa torty :-) mięsko i inne konkrety też dojadą w sobote z rańca... zostaje mi jutro z wieczora troche przy garach postać - ale to juz drobnostki...
oby pogoda dopisała tzn zeby nie padało bo wolałabym na podwórku sie zainstalować z imprezką...
z innych nowości to drugi dzień stosujemy terapie samodzielnego zasypiania malca w jego własnym łóżeczku, bo mielismy z m. czasami dosć... traciliśmy godzine i wiecej aby Antoś zasnął, z reguły albo z którymś z nas w duzym łózku albo na mnie kiedy siedziałam z nim na fotelu... i powiem Wam że działa tzn są efekty... np już sie nie drze jakby go ze skóry obdzierali jak wychodze z jego pokoju jedynie co to próbuje świadomego wymuszonego brzęczenia ale szybko mu sie nudzi i zaczyna sobie gadać po swojemu np. wczoraj 10 min pogadał i niania ucichła... odczekałam kolejne 10 i poszłam sprawdzić jak spi - słodki widok - wtulony w misia, ktorego podczas czytania bajeczek sam ułożył do snu :-)
drugi dzień tez od 3-4 miesiecy w ciagu dnia zasnął u siebie (wczesniej jak zła pogoda to we wózku na podworku albo w salonie na kanapie)
od urodzenia do 5 m-cy zasypiał i spał sam we własnym łozeczku ale jak pojawiło sie te nieszczesne ząbkowanie, poźniej drobna choroba zaczeliśmy go brać do siebie i tak sie zaczęło...

co do chrztu to uważałam podobnie, szkoda mi było kasy wywalić na wdzianko , ktore by miał tylko raz załozone... więc wystąpił w granatowych sztruksach i białej ciepłej bluzie, bo z góry wiedziałam ze nie wysiedzi w kurtce, na nózkach miał białe wełniane papucie, czapeczki nie zakładałam bo w momencie chrztu miał 7 miesiecy...
 
Ostatnia edycja:
właśnie ja chcę coś fajnego ale żeby można było potem wykorzystać nie chce go jakoś cudacznie przebrać wszędzie pełno garniturków atłasowych ale tego raczej niechce a jeszcze teraz jest tak gorąco ale coś się wymyśli dobrze że chociaż chrzest załatwiłam w innej parafi bo w mojej się nie dało :-(
Twigless ja też mam problem z zasypianiem małego też go tak uczyłam wieczorem już zasypia sam bez problemu ale w dzień nie ma szans tylko w wózku na spacerze albo ze mną na łóżku :-):-):-)
 
Witajcie Mamusie!!
Beauty dziekuje za chec wyslania mi masci tranowej, pytalam wczoraj lekarza czy moge nia smarowac, ale powiedzial, zebym juz nic innego nie uzywala... :baffled: Juz mam dosc, powiem Wam szczerze, tyle medykamentow roznej prowieniencji i zastosowania to w zyciu nie bralam, a poprawy nie ma.. Maz pracuje teraz tylko pol dnia, bo ja dluzej nie daje rady sama. A w nocy najgorzej mnie boli, na dodatek Antosia mysli dzien z noca i w nocy najwiecej lobuziakuje... :rofl2:
PaulinaAnna, wysle Ci dzis wiad. na priv.
W srode na szczescie przyjezdza znajoma, aby nam troche pomoc, bo ja nie wiem kiedy wyzdrowieje.
A nasza corcia owszem duza, rosnie w tempie ekspresowym, babka z kraamzorg byla w szoku, bo przybiera na wadze srednio 160 g ... dziennie :szok::laugh2:
Aniahaven, a gdzie to mieszkanko? Opowiedz wiecej! Bedziecie w koncu sami, tak? :tak:
Nie wiecie, jak to jest, jak ktos spoza UE chce przyjechac do Holandii do pracy? Jakich dokumentow potrzebuje?
Aneta, wyslesz mi na priva swoje namiary? znajde Cie na naszej klasie.
Ma-Rita, Twoj Ian jest taki przystojny na tym zdjeciu na n. klasie!! :tak::happy2:
Milego wieczorku kobitki!!
 
reklama
Juz tlumacze suwaczkowe zawilosci:
Najpierw wybieramy stronke z suwaczkami no. www.suwaczek.pl
Po przygotowaniu suwaczka u dolu stronki ukaza sie kody. Wybieramy ten zaczynajacy sie od liter URL i kopiujemy.
Otwieramy forum BB i wchodzimy w ustawienia.
Po lewej stronie bedzie menu.
Klikamy na link: Edytuj podpis i wklejamy skopiowany kod.
Zeby sprawdzic, czy suwaczek dobrze sie zapisal klikamy na podglad.
Jesli wszystko jest OK klikamy na: Zapisz podpis i GOTOWE :-):-)
 
Do góry