reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla a moze powinnas isc do ginekologa, bo jak widze medykamenty huisartsa na nic sie nie zdaja :baffled: Qrcze, sama nie wiem co poradzic...A jakie lekarstwa dostalas??
 
reklama
Ma-Rita teraz już nie ma w ustawieniach EDYTUJ PODPIS tylko trzeba kliknąć EDYTUJ SYGNATURE:tak:
Paulina, a Ty jak mnie odnalazłaś na nk? :confused::confused::confused::confused:
Sencilla na zapalenie pęcherza najlepszy jest furagin, ja go mam, więc jeśli zechcesz to nie ma problemu:tak:
 
Mamo Mikołaja, Agnes widze ze Ma-Rita juz wytłumaczyła, jak ja robiłam screeny, ale skoro juz zrobiłam to wrzuce wam moje tłumaczenie...

otwieramy strone:

Lilypie : Free Baby Birthday Card



Klikamy na 1st Birthday z lewej strony
a poźniej na
FULL SIZE TICKER



najpierw zaznaczamy sobie paseczek a poźniej klikamy na STEP 2



wybieramy sobie znaczek a poźniej klikamy na STEP 3



od góry w moje zaznaczenia wpisujemy:
date urodzin
swoj wlasny tekst
w PRZEGLADAJ mazemy dodac jakies zdjecie malucha
i na końcu klikamy na CREATE TICKER



zaznaczenie pierwsze pokazuje na nasz suwaczek
a zacznaczenie drugie to KOD ktory musimy sckopiować CTRL+C

Przechodzimy do naszego forum
i z Szybkiego menu wybieramy: EDYTUJ SYGNATURĘ



i w okienko edycji wklejamy CRTL+V wczesniej zaznaczony KOD



Mozemy najpierw dac na PODGLAD aby sprawdzic czy jest OK
a na koncu dac na ZAPISZ

i to wsio

mam nadzieje ze teraz uda Wam sie powklejac suwaczki
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :-)

Moje dziecie aktywne juz od 5:45 :baffled:

No teraz to juz nikt nie bedzie mial problemu z wklejeniem suwaczka :tak:
Twiggless super profesjonalne wyjasnienie :tak::tak:

Ide podladowac akumulatory kawka :-DA potem pedzimy do piekarni po jies frykasy na sniadanie :rofl2:

Sencilla tak myslalam, ze to Ci zapisal. Tu w Holandii to standardowe leki na infekcje drog rodnych. Tylko, ze nie wpadnie im do glowy, ze moze trzeba zrobic wymaz i poslac do laboratorium. Przeciez mozna miec bakterie, na ktora te leki akurat nie dzialaja. Ja bym jeszcze raz poszla do lekarza i zasugerowala zrobienie wymazu. Poza tym warto troche potragizowac, powiedziec, ze czujesz sie gorzej zamiast lepiej, ze nie jestes w stanie normalnie funkcjonowac i zajac sie dziecmi, ze maz musial wziac wolne, bo Ty nie dajesz rady nic zrobic . Zreszta w Twoim wypadku to nawet nie tragizowanie, ale czysta prawda.
Moim zdaniem trwa to juz za dlugo :no:

Milego dnia kobietki :-D:-D
 
Witajcie juz cyyba dam rage z tym suwaczkiem tak mi wytlumaczylyscie ze to nie mozliwe zebym nie zrobila ha...
SENCILLA ja dwa tyg po porodzie nie moglam chodzic bol byl do zniesaienia nic nie pomagalo a ja z dnia na dzien gorzej i okazalo sie ze to HEMOROIDY nic na zewnatrz nie mialam zadnego guzka ani sladu a bolalo ze po schodach nie moglam wejsc i wystarczyly czopki za 6 zl dla karmiacych i po 2 godz jak nowo narodzona wiec moze ty tez masz taki problem...chcialabym pomoc bo wiem jak to boli.>>>och:baffled::baffled:
 
reklama
Do góry