reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej ....
Ja jak zwykle po przerwie bo ..... internetu znów nie było!:-:)szok::crazy:
Ja też chce was mieć na NASZA-KLASA...jak do tej pory mam Sencille i jeszcze kogoś ale nie wiem kto to....:-D.
Przyznać się!:-)
Dla ułatwienia piszcie swoje ksywki stąd...
Instrukcja na suwaczek EXTRA....jutro sobie zrobie jak .......bedzie internet!!!:-)
Co do mojego mieszkanka;bedziemy sami!!! 2 sypialnie salon WŁASNA ŁAZIENKA,KUCHNIA I WC --->dla nie wtajemniczonych-mieszkam z brudasami i dziele te trzy pomieszczenia!:wściekła/y::no::crazy:
Ma duży balkon i co ważne możemy sie w nim zameldować WSZYSCY,co z kolei otwiera nam wszystkie dotąd zamkniete drzwi....np pieniążki dla dzieci itp.
Sencilla kurcze rób coś z tą infekcją...martwie się o Ciebie!
Pozdrawiam
 
Oj u mnie to dziś katastrofa :szok:dopiero teraz udało mi się uśpić małego diablika w końcu chwila spokoju zawsze jak ja mam pełno roboty w niego diabeł wstępuje tylko by na rękach wisiał :szok:masakra jestem padnięta a jeszcze czeka na mnie prasowanie nawet pisać mi się niechce:-):-)
:-) dobranoc mamusie
twigles dzięki za instrukcje co do suwaczka jak będę miała czas to może w końcu mi się uda bo ja też się już tyle namęczyłam i nic jakaś tępa jestem chyba też czy co ?;-)
 
MaRita!
No jeszcze nie widziałam, ale dziękuje za poszerzeenie grona moich znajomych !
Agnes moje szkraby zawsze padaja po 22.00.:-D
Powód?
Jak tylko widzą tate a mąż wraca ok 20.00 to maja po spaniu....:-):-):-)
Zmienie to jak sie przeprowadzę...siusiu, kąpiel, mleczko....i do swojego pokoju!
Z zasypianiem w swoich łóżkach oboje nie mieli nigdy problemu...na szczęście!:nerd:
 
MaRita!
No jeszcze nie widziałam, ale dziękuje za poszerzeenie grona moich znajomych !
Agnes moje szkraby zawsze padaja po 22.00.:-D
Powód?
Jak tylko widzą tate a mąż wraca ok 20.00 to maja po spaniu....:-):-):-)
Zmienie to jak sie przeprowadzę...siusiu, kąpiel, mleczko....i do swojego pokoju!
Z zasypianiem w swoich łóżkach oboje nie mieli nigdy problemu...na szczęście!:nerd:
 
No widzisz MaRita jaka ciemna jestem.....:zawstydzona/y:.......TO TY BYŁAŚ!
To chyba ta pora, już nic nie kumam tez padam z nóg....
Lecę do wyrka....dobranoc wszystkim.
 
ANIAHAVEN skad wzielas to mieszkanie my czekamy z gemente niewiem jak to sie pisze ale tzn z urzedu czy gminy i narazie minely 4 msc i cisza!!!
mamy tez lokatorow i mam ich serdecznie dosyc!!!

mamo mikołaja nie wiem gdzie ty mieszkasz ale w mojej okolicy na mieszkanie ze społdzielni Woongroep Holland nie z Gemeente bo oni mieszkan nie mają ludzie czekają od 3-5 lat... znajoma zapiana jest już 6 lat i reagują na kazda oferte i cisza, a poki co wynajmują z prywatnej społdzielni maklerskiej a to niestety podwoj koszt czynszu...

to chyba był fałszywy alarm z tą ospą bo nic nowego nie wyskoczyło i temperturki tez nie ma...
 
reklama
mama mikołaja nie liczyłabym na Waszym miejscu na szybki przydział mieszkania ze spółdzielni. Jest dokładnie tak jak napisała twigglless, na takie mieszkanie mozna latami czekać. Ja od roku regularnie reaguje i nie szukam wcale najtańszego i najwyżej w kolejce udało mi sie być na 49 miejscu. Prędzej hipotekę dostaniemy niż mieszkanie z gminy.
Rozejrzyjcie się u makelaarow, na marktplaats.nl też są ogłoszenia , lokalne gazety, rozpuścić wici wśród znajomych...
 
Do góry