reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

AGNES74 jak moglo byc zdjecie zrobione zle ja robilam malemu juz dwa dow.osob i nigdy nie mialam takiej sytuacji na pierwszym to nawet moja reke widac jak malego trzymalam i nie bylo problemu na drugim patrzyl w niebo i tez jest ok,mi powiedziano ze takie dziecko nie bedzie siedzialo profilem ani tak jak poinno wiec moze byc tak jak jest.


WITAJCIE WSZYSTKIE BB-ONY MILEGO SPOKOJNEGO DNIA


WCZORAJ BYLISMY NA BASENIE CALY DZIEN I BYLO SUPER MALY ZASNAL WIECZOREM BEZ SLOWA WIEC CHYBA CZESCIEJ BEDZIEMY SIE TAM WYBIERAC
 

Załączniki

  • DSC07856.JPG
    DSC07856.JPG
    292,2 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Dzień dobry mamusie,
Agnes- w Polsce jak sie trafi na jakiegoś wariata w urzędzie to o byle główno sie przyczepi ...współczuje i życzę aby jak najszybciej wszystko się załatwiło i do Holandii :tak:
Sencilla- ja bym obleciała sklepy dla turystów jakie znajdują się w okolicy...zapewne trafisz na ręczniki.A jak samopoczucie?
Marita- masz rację co do aborcji, jednak mnie telepie ile się da kiedy widzę tego typu programy....i ta osoba która wybrała karierę i usunęła niechcianą ciążę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oj już kończę ten temat.
mama mikołaja- synka fotki to jak najbardziej pokazuj ale swoje takie "anorektyczne";-) to lepiej nie ....bo jak widzę takie ładne ciałko to mam ochotę lustra wyrzucić z domu :-D

A ja dziś wkurniona na maxa...pisałam Wam że się źle czuję....umówiłam się do lekarza rodzinnego, to mąż do mnie z tekstem po co?, przecież nic Ci nie jest :wściekła/y:
a lekarz nie lepszy, osuchał i stwierdził że to wirus i do następnego razu:wściekła/y:
a mnie przy oddychaniu to tak napiernicza w plecach(płuca) i klacie że obawiam się zapalenia płuc....i jak tu ufać lekarzowi rodzinnemu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Lecę opić się syropu z malin, i o 12 z małą spać...może mi ten wirus przejdzie.

Miłego dnia mamusie.
 
Witam poweekendowo :-)

Mama Mikolaja basenik super, fajna atrakcja dla takich maluszkow :tak:Musze rozejrzec sie, czy u mnie w okolicy nie ma czegos takiego. Wprawdzie rzut beretem mam Linnaeushof najwiekszy w Europie plac zabaw, ale przy takiej pogodzie jak teraz to nie warto sie tam wybierac. Maja tam swietne atrakcje dla dzieciakow, m.in. baseniki z wodospadami itp.No ale do tego potrzebna ladna pogoda, bo to wszystko znajduje sie na powietrzu.

Sencilla tak jak radza dziewczyny popatrz w sklepie z pamiatkami :tak:Jesli nie maja takich recznikow to fajnym prezentem moze byc np. zestaw sniadaniowy dla dwojga z delfijskiej porcelany :tak:

Paulina kuruj sie kobieto, a na chlopa sie nie zlosc, bo jak kazdy Holender tak i on ma nikle pojecie o chorobach :tak: ;-)Ci ludzie sa chyba z zelaza :dry:

A ja od soboty znow mam kuchnie :-D Jeszcze tylko male poprawki i bedzie OK.

Milego dnia mamusie :-)
 
mamo mikołaja zdjęcie super- zwłaszcza ten widoczek na drugim planie.... hihihihi:-)
chciałabym tez isc z Zosia tu na basen,ale niewiem czy wszedzie maja takie brodziki dla małych dzieci... wiecie cos na ten temat?
 
Natka, a skąd Ty piszesz? Poza tym, po co Ci brodzik z małą ilością wody? Bierz kółko lub rękawki lub po prostu Twoje czy partnera ręce i tyle.
Ja mieszkam w Barendrecht-wieś a basen z cieplutką wodą (taką by maluchy nie marzły). Rodzice przychodzą z 2-3 miesięcznymi maluchami i chlup do wody:tak:
Aborcja-jak najbardziej tak. Pracowałam w domu dziecka, myślę, że lepiej wcześniej, bo potem chore lub niechciane dzieci mają przepieprzone życie, a po co?
Paulina-lecz się babo i przywoź sobie leki z kraju, bo te tutejsze konowały nie maja pojęcia (często) -patrz Twój stomatolog:-D
Mała nie śpi i wyje sobie, bo teraz jest na etapie książek z naklejkami i chce ciągle naklejać....
 
Dziewczyny przepraszam, że to wklejam, ale nie mogłam się powstrzymać...
Pola przeczytaj ten wiersz, mam nadzieję, że zmienisz zdanie.
http://e-nastolatki.pl/wiersz_o_aborcji.html
Pola jeśli nie mogłabyś mieć dzieci też byś tak uważała?
Znam wiele osób z Markotu czy Domu Dziecka, którzy ukończyli studia, założyli rodzinę i są szczęśliwi, że żyją!
 
O wlasnie mi sie przypomnialo, ze gdzies w domu mam takie kolo do plywania :tak: Tylko pytanie gdzie ono jest :confused: Musze pogrzebac w szafach ;-)

A co do poruszanego tematu. Prawda jest taka: syty glodnego nigdy nie zrozumie. Kobieta, ktora nie moze miec dzieci nigdy nie zrozumie tej, ktora nie chce ich miec, albo z roznych wzgeldow decyduje sie na aborcje.
Ja tez uwazam, ze kazda kobieta powinna decydowac o sobie. To jej zycie i jej dziecko i jej sumienie. Nie mnie osadzac innych, bo niewiadomo jak sie czlowiekowi w zyciu ulozy i jakich wyborow bedzie musial dokonywac.
A miedzy Bogiem a prawda to ile osob z tych, ktorzy tak krzycza, ze aborcja powinna byc zakazana zaadoptowalo takie porzucone dziecko, czy pomoglo rodzinie, w ktorej urodzilo sie dziecko niepelnosprawne, z powaznymi wadami?
Kosciol grzmi, ze to zabojstwo a ksieza potafia tylko lapska po kase wyciagac (nie wszyscy, zeby nie wrzucac do jednego wora).
A co do wiersza to (Anetko nie bierz tego do siebie) taka grafomania z rymami czestochowskimi budzi we mnie tylko niesmak.
Wiecej by sie zdzialalo udzielajac rzetelnych informacji na ten temat, bez makabrycznych zdjec (ktore nie wiadomo, czy na pewno przedstawiaja aborcje a nie np. maluszki z ciaz obumarlych w zaawansowanym stadium) i tego typu "poezji ".Ale to tylko moje zdanie i kazdy moze miec inne :blink:
 
Ma-Rita ja chciałam tylko poznać zdanie Poli co wtedy gdy nie mogłaby mieć dzieci.
Jestem przeciwna aborcji i tyle, a każdy może mieć swoje zdanie! Aby zaadoptować dziecko trzeba spełniać pewne wymogi. Uważam, że nie jedna rodzina chciałaby zaadoptować dziecko, ale ich dochody nie pozwalają na to.
Ja też kiedyś poruszałam ten temat z mężem, lecz niestety jesteśmy odmiennego zdania:(
Mojej koleżanki siostra ma niepełnosprawne dziecko, jak mogłam tak jej pomogłam nadal to robię.
 
reklama
witam!!!!!!
co do zdjęcia to u fotografa też się zdziwili że jest nie dobre ale ja mam oczywiście pecha i podobno musi być wyraznie widać lewe ucho :szok:
Mama mikołaja a w jakiej miejscowości jest ten basen :-)i super fotka maleństwo urocze:-):-):-)
 

Załączniki

  • chrzest Dawidka 037.jpg
    chrzest Dawidka 037.jpg
    77,5 KB · Wyświetleń: 28
Do góry