reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Czesc Ann, witaj na forum (spowrotem). widze, ze kolejna mama blizniaczek do kolekcji :-) to juz mama ZiM sie nie bedzie nudzic :-)

ja bylam na slubie i weselu Alexji, caly weekend przygotowywan. duzo napisalyscie to juz nawet nie nadrobie, slonce dzis bylo piekne, prawie caly czas na placu zabaw siedzielismy.

MamoZiM lacze sie z Toba w bolu OPR-u na meza:-D moj dzisiaj stlokl w pracy wyswietlacz w nowym smartfonie, myslalam, ze szlag mnie trafi, juz polecial wymienic, ale jak zobaczylam rachunek to przestalam sie do niego odzywac :baffled:

Sencilla ale sie rozkrecilas z tymi warsztatami, fajnie! ja juz kiedys pisalam ze zaluje ze w Hadze nic takiego kreatywnego sie nie dzieje, bo chetnie bym poszla. tu tylko jakis klub wesolych mam jest i nic wiecej :nerd:
 
reklama
TheHague to dawaj jakies sweet focie z wesela,najlepiej z panna mloda:tak:
A z Ann:) to my sie znalysmy juz wczesniej normalnie a dzis spotkalysmy sie na forum :-)
 
ufff siedze, spokoj, cisza......delektuje sie :-)
na jutro zamowilam fryzjerke zeby mnie opitolila bo wygladam jak czarownica :szok: jeszcze tylko farbe musze kupic i siwizne ukryc wrrrr staruszka ze mnie ;-) musze jeszcze jakis prezent wymyslic dla czterolatki, macie jakies pomysly :confused:
 
Ann ja Cie chyba troche kojarze. Masz racje, niedawno powrocilam na lono forum ;-) A Twoje dziewczynki sa poltora miesiaca mlodsze od mojej Majki :tak:

Gosia a jaki budzet przewidujesz na ten prezent? Moze jakas fajna gra planszowa??
 
dla 4 latki hmm...ja mojej bratanicy kupilam tutaj w Toysie te takie masyznki do modeliny...wkada sie modeline i rozne wzory wychodza z modeliny...mozna ciastka robic,postacie itd...fajna frajde ma z tego.Duze opakowanie i jest sporo kolorow modeliny no i ta maszynka :)
 
hello
ale piękny dzień aż mi się wierzyć nie chce że za parę dni ma wrócić zimno....

moja córka bardzo lubi układać koraliki HAMA albo wyklejać książeczki
 
reklama
DOBRY WIECZÓR.. ja się melduje :tak: że żyje i podczytuje..u nas od piątku szpital w domu:dry: najpierw M miał goraczke przez dwa dni a potem stacił głos w poniedziałek i nawet wody nie mógł przełknąć...dostał antybiotyk od ręki:cool2: troszkę lepiej ale rewelacji nie ma...:dry: a od popołudnia ja zdycham /chyba grypa/ a żeby było śmiesznie to ... w piątek mam wielką imprezke z okazji Dnia Kobiet i..bardzo chciałabym na nią pójść ... niewesoło to widze...:-( Ann witaj...:-):tak: ale masz słodki suwaczek - jeszcze z dawnych lat ;) p.s. ENTER znowu mi nie działa:angry::wściekła/y: pozdrawiam
 
Do góry