reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

Ja mam właściwie neutralne rzeczy, więc pod tym względem nie będzie problemu jak się urodzi dziewczynka :) Ale ja czułam od początku, że chłopak, dwóch lekarzy potwierdziło, więc nie przewiduję większych niespodzianek ;)

Mąż już z synem tworzy front przeciw mamie... I zaczynam mieć wizję domu pełnego chłopów ;) Wczoraj Mąż szukał dla Franka pół wieczoru... klocków lego. I to technic. I nie dał sobie wmówić, że młody musi co najmniej 5-6 lat mieć, żeby móc się tym sensownie bawić. Tatuś chce się klockami pobawić, więc wiek syna mu nie przeszkadza ;)
 
reklama
A ja w pierwszej ciąży czułam, że chłopak będzie, ale kilka miechów w szpitalu i kilkanaście USG zrobiło swoje: wszyscy lekarze, w sumie jakieś 4-5 razy stwierdzili, że córa będzie jak ta lala... No to dobra, miała być Agatka... I lekko wszystkich zatkało jak się urodziła Agatka z siusiakiem... Nie byłam przygotowana, nie miałam nawet imienia dla chłopaka no i tak z Agatki siłą rozpędu zrobił się Jacek. Teraz moje przeczucia od początku są zgodne z tym co mówią lekarze - ma być synek i nie ma innej opcji. I będzie Igor:-)
 
ja ma całą kolekcję bułeczek:) (chyba z 6 zdjęć)
i to od dwóch różnych lekarzy (przy czym jeden nazywał to wargami sromowymi , a drugi po porostu...cipuchą:D)
 
Ja to już w ogóle mam wizję chaty pełnej chłopów:szok:! Dobrze, że chociaż większość naszych zwierzaków to samice:-D!!! Nie jestem sama z żeńskimi hormonami!:-)

Zdjęć dzyndzla też mam 5 sztuk, więc o pomyłce myślę nie ma co mówić.
 
Ostatnia edycja:
Gufi, Sarka, Olcia - ja też mam na pamiątkę kilka zdjęć "bułeczki" mojej Agatki... z różnych okresów : 20, 25, 29 tydzień... Chyba w ostatnim trymestrze jej ten siusior wyrósł:-D:-D:-D.
A tak poważnie to podobno zdażają się pomyłki głównie w tą stronę: miała być dziewuszka a wyszedł chłopczyk... Jak już się zobaczy sisiora to raczej na 100% chłopak.
 
Gufi, Sarka, Olcia - ja też mam na pamiątkę kilka zdjęć "bułeczki" mojej Agatki... z różnych okresów : 20, 25, 29 tydzień... Chyba w ostatnim trymestrze jej ten siusior wyrósł:-D:-D:-D.
A tak poważnie to podobno zdażają się pomyłki głównie w tą stronę: miała być dziewuszka a wyszedł chłopczyk... Jak już się zobaczy sisiora to raczej na 100% chłopak.

moich przyjaciół córeczka do samych narodzin była chłopcem:) po urodzeniu rodzice byli "lekko" zdziwieni brakiem jajeczek, że o samym lekarzu nie wspomnę:)
 
moich przyjaciół córeczka do samych narodzin była chłopcem:) po urodzeniu rodzice byli "lekko" zdziwieni brakiem jajeczek, że o samym lekarzu nie wspomnę:)

hmmm, więc jednak się zdarza i w drugą stronę... Ale byłyby jajka gdyby się okazało, że będzie córa... Obie babcie oczadziałaby ze szczęścia...
 
reklama
No ja tez jajeczka ma na fotce ale....Pożyjemy zobaczymy, imie w razie czego jest. I nawet zwierzaka płci zeńskiej nie posiadam, chyba, że robaki bleeeeeeeeeeeeeee
 
Do góry