reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

a u mnie lipa, mąż nie zgadza się na moją propozycję imienia, czyli na Mateusza ale swojej propozycji też nie podaje :(
może mów cały czas do brzucha po imieniu - ja tak przyzwyczaiłam męża do Krzysia :) Bardzo chciał dac na imię synkowi Jaś ale tak się nasłuchał że zaczął mu się podobac Krzyś.
Nie tak szybko dziewczyny. U nas imię nie wybrane, chociaż potomek pcha się na świat ;)
Może na naszej liście coś ci się spodoba :))

O wiem w wątku "Będzie córcia! Będzie synek!" można by dopisać imiona :)
W takim razie MAMOLKA pięknie prosimy o dopisanie imion <lol> Dla ułatwienia podaje listę imion, o których pamiętam lub znalazłam na forum:
Dziewczynki: girl.png
Joamar – Magdalena
Gufi – Alicja
Kaczucha12345 – Zuzia
Sunnflower – Zuzia
Lokale – Natalia
Sarka – Milenka
Lwiczka82 – Wiktoria / Weronika
Salomii – Arlenka
:) Anka :) – Alicja
Tunia – Zuzia
Olcia100 – Oliwka
Ha-NN-aH - Emilka
Izu - Nataszka
Carine86 - Lena
Cwietka - Ida


Chłopcy: boy.png
Mamolka - Mikołaj
Missiiss - Jaś
Wiolcia_6 - Krzyś
Ewa86 – Franciszek
Renczysia - Mikołaj
Kategor - Igor
Asjaa - Maciuś
Kicia87 – Ksawery Maciej
Cristalrose - Cyprian
Krolcia – Daniel
Bodzinka – Filipek
Myagel – Adaś
Ewwe – Borysek
Szwarou – Mikołaj
Misia26 – Aleksander
Kbetina – Mateusz?
Antylopka - Adaś
Lenek - Wojtuś
Gosia B. - Mokołaj

Niespodzianka:niespodzianka.jpg
Madziara158 – Nina / Grzegorz


Za ewentualne błędy przepraszam :zawstydzona/y:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiolcia aleeee fajnie jakoś to zrobiłas:D

My mieliśmy z moim mężem ostatnio problem.. Jak powiemy takiej świętej ciotce która by do lichenia co tydzień mogła jeździć że nasz syn będzie miał na imię Borysek:) Już słyszę to ględzenie za uchem, że to imię rodem z ruskiej mafii, dla bandyty i mordercy.....na samą myśl o tym chciałabym jej powiedzieć że mój syn będzie miał na imię Jezus... Problem by się rozwiązał :D
 
Wiolcia aleeee fajnie jakoś to zrobiłas:D

My mieliśmy z moim mężem ostatnio problem.. Jak powiemy takiej świętej ciotce która by do lichenia co tydzień mogła jeździć że nasz syn będzie miał na imię Borysek:) Już słyszę to ględzenie za uchem, że to imię rodem z ruskiej mafii, dla bandyty i mordercy.....na samą myśl o tym chciałabym jej powiedzieć że mój syn będzie miał na imię Jezus... Problem by się rozwiązał :D
heheh dobre:DDDD

Wiolcia super!!!! :)))
 
Ok już dopisałam :)
Ewwe powiedz jej że dajecie dziecku imię Jarosław - pewnie będzie zadowolona ;)

jeszcze dodaj koniecznie że ten Jarosław to po Kaczyńskim!!!!:-D:-D:-D

Wiolcia aleeee fajnie jakoś to zrobiłas:D

My mieliśmy z moim mężem ostatnio problem.. Jak powiemy takiej świętej ciotce która by do lichenia co tydzień mogła jeździć że nasz syn będzie miał na imię Borysek:) Już słyszę to ględzenie za uchem, że to imię rodem z ruskiej mafii, dla bandyty i mordercy.....na samą myśl o tym chciałabym jej powiedzieć że mój syn będzie miał na imię Jezus... Problem by się rozwiązał :D
Nie no siedze i rże jak kóń.
Mojemu tez Filipek się srednio podobał ale tak długo mówiła, Filipek, że sie przekonał. On sobie wymyslił Lucka tzn. Lucjana. Powiedziałam, mu, że po moim trupie. Tyle ładnych imion..Niech poda inne to możemy dyskutować....
A jak dajecie na drugie???
Jeszcze któras cięzarówka ma Filipka,ale nie pamiętam, która....
 
reklama
Do góry