reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
u nas jeszcze troche nie bedzie wiadomo co sie urodzi , ale jestesmy przygotowania na kazda ewentualnosc
chlopczyk to na 100% - Maksymilian albo Maksym
dziewczynka ( i tu mamy maly problemik) - Magali , Noemi albo poprostu Ania ;D
 
a moja córeczka nosi imię Lena,podobało mi się to imię od paru dobrych lat :) dobrze że mężowi też się spodobało jak zaproponowałam :)
 
MAGDZIK - no bo Natalka to przesliczne imie jest :) A ja ostatnio pisalam o Dorotce albo Ewelince - oba odpadly - teraz jest Milenka albo Paulinka :) hehehe :) No tak do konca to sie pewnie jeszcze zdecydujemy :) No zobaczymy co to bedzie :)
I powiedz jaka dzidzka Ci sie urodzila ??? i jak ma na imie ??? no i wielkie pozdrowienia i gratulacje :)
 
hej dziewczynki, jestem na forum od niedawna. moja dzidźka ma teraz 32tc i już niedługo ją zobacze. Imiona dawno mam wybrane tylko mąż się nie zgadza. Dla dziewczynki miałam Nadia lub Aida lub Marika ale okazało się że ma byc na 100% chłopiec więc może będzie Olaf, Oliwier- maż chce Alex lub Alan i każde się upiera przy swoim, a w rodzinie już się przyjeło, że będzie mały Oluś, więc chyba zwyciężą moje imiona :laugh:
 
81agusia moj syncio ma na imie OLIVER , jezeli nie chcesz spolszczac tego imienia , bo Oliwier to nic innego , wiedz ze mozesz je tak zerejestrowac w urzedzie stanu cywilnego ;)
A w ogole czy to wazne ;D

Chcialam dac synkowi na imie Olek , Filip, Wiktor, a dla dziewczynki szczegolnie sie na Maje napalilam , podobalo mi sie tez Ola , Alicja .
;D pozdrawiam
 
reklama
Do góry