reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
ja akurat mam ze zbiorow prywatnych te perelki w znacznej czesci - kiedy zastanawialismy sie nad imieniem dla dziecka wyszukiwalam takie cuda i przedstawilam liste przyszlemu ojcu. malo zawalu nie dostal ;D

a adres swietych ma Teddy - usmiechnij sie do niej. ja powinnam miec rowniez, jesli sie w archiwum doszukam podesle ci niezwlocznie. nie ukrywam, ze takze korzystalam z jej podpowiedzi adresowej, musze ja wiec w historii miec :)
 
Na literę F to ja proponuję imię Fabian- wśród moich uczniów jest ich aż trzech. Czyżby tak popularne imię pod koniec lat 80-tych?
 
Wznawiam troche ostatnio zaniedbywany watek :)
Jakie imiona wymyslilyscie dla swoich pociech??
Ja zastanawiam sie nad Wiktoria i Natalka, ale to pewnie przez te 4 m-ce jeszcze kilka razy ulegnie zmianie ;)
 
Nasza dziewczynka ( o ile to będzie dziwczynka ) dostanie na imię Maja :)
A chłopca imię wybierze mąż, ale dopiero jak zobaczy malca :)
pozdrowionka
 
Mój mąż twierdzi, że jeszcze za wcześnie mysleć o imionach. Hmmmm....
Ja już wszystko obmyśliłam: jak chłopak to Antoś albo Makary a jak dziewczynka to Aniela albo Kalina. Nie mówię mu o niczym bo na każdą propozycję mówi NIE! Nie przejmuję sie tym bo znając Go to i tak ostateczna decyzja będzie należeć do mnie! JAK ZAWSZE! ;D ;D ;D ;D ;D
 
Izabelka tak samo mialo byc u mnie ... ja dla dziewczynki a maz dla chlopca - ale tak naprawde jak sie dowiedzielismy ze bedzie dziewczyneczka to razem podjelismy ostateczna decyzje .... no i wspolnym wybraniem mamy corke o imieniu EWA (no i niedlugo jej imieninki)
 
reklama
Do góry