reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
Hej,to ja właśnie daaawno temu zakłdałam ten wątek.widzę,że nadal "żyje" i bardzo się z tego cieszę.Przejżałam z sentymentem pierwsze posty.Wymieniałam Zuzię,Anię,Tadeusza,Wojtka i co tam jeszcze.A nasze Słoneczko ma na imię Mikołaj :) Pasuje do niego,jak sie urodzil to był taki Mikołajek po prostu.Nie wszystkim w rodzinie (teściowej nie) sie podoba ale nam bardzo. Mikołaj ma teraz 7,5 miesiąca i jest cudowny po prostu.A tak przeglądając wcześniejsze posty i z tego co pamietam to większość koleżanek inaczej dała maluchom na imie niż planowały.Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów i kochanych maluszków. :)
 
O wyborze imienia zadecydowałam sama, mimo buntów ze strony drugiej połowy - Antoni. Małżonek twierdził, że to zbyt "cięzkie" imię dla dziecka :laugh:. no, oczywiście opcję na dziewczynkę też miałam, ale nie wyszło ;) - Maria.
 
wpadłam ostatnio na imię Sabina-całkiem ostatnio zapomniane, oczywiście teściowej absolutnie się nie podoba ale mi to lotto! Wyskoczyła za to z imieniem dla chłopca ROLAND! no nie obrażając nikogo bo to kwestia gustu ale to akurat nie dla mnie.
Ja nie chcę sama podejmowac decyzji o imieniu i jeżeli facet ma się ostro sprzeciwiać i nienawidzić imienia dziecka bo się będzie źle kojarzyć to wolę pójść na kompromis.
 
to straszne zrobi krzywde dziecku.
M osobiście podobały sie proste imiona tj. Toasz, Marcin. Aż w końcy\u wpadłam na Bartosza, mąż przez 2 tygodnie próbował wymyśleć inne, ale mu nie poszło i uległ. I bardzo się cieszę, bo bardzo mi się to imię podoba. A jeżeli chodzi o dziewczynkę od początku ciązy podobało nam sę Julka i tak miało zostać, tylko naszej dziewczynce coś wyrosło...
 
KINDZIA100 pisze:
Gracjana Celesta Kastanja.Czy to nie paranoja???????????????


Mega paranoja - jak dla mnie tragedia - jeszcze nazwisko jak nazwisko - tego sie nie wybiera je poprostu sie ma - ale imiona ..... bez komentarza ;D


no ale kazdy ma swoj gust i kazdemu co innego piekne ... na szczescie ::)
 
reklama
ewan-Augustowianka pisze:
wpadłam ostatnio na imię Sabina-całkiem ostatnio zapomniane, oczywiście teściowej absolutnie się nie podoba ale mi to lotto! Wyskoczyła za to z imieniem dla chłopca ROLAND! no nie obrażając nikogo bo to kwestia gustu ale to akurat nie dla mnie.
Ja nie chcę sama podejmowac decyzji o imieniu i jeżeli facet ma się ostro sprzeciwiać i nienawidzić imienia dziecka bo się będzie źle kojarzyć to wolę pójść na kompromis.

Roland mi się kojarzy z jakims oszołomem z Idola. Nie obrażając Rolandów, oczywiście
 
Do góry