reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

reklama
U nas zaciekłe boje i bez żadnych efektów.
Na poważnie: Maciej, Mieszko..
Moje typy (Patryk, Przemek, Dominik) są odrzucane przez męża.
Mniej poważnie: Gundolf (super imię, ale bardziej dla psa/kota, wg mnie - wpadło nam w oko, jak przeglądaliśmy listy imion) i świątecznie: Polikarp. :-D
 
Moj maz jest Przemek :) Bardzo dobre rzeczy o Przemkach pisza i gdyby mama go nie ropiescila i wody z muzgu mu nie zrobiła to byłby idealny facet :p
 
Adam Piotr to mój brat...

A bliźnięta to Krzyś i Darek.

Ech tak jakoś mi się skojarzyło patrząc na wasze typy :-)

A my dalej nie mamy typu dla chłopca... Bo wszelkie pomysły Sebastian odrzuca wrrrrrrrrrrrr
 
Ludwiczek, Gutek od Gustawa, Bruno ale mojemu m kojarzy się z gwiazdami filmów mocno rozrywkowych wiec odpada. Dziewczynki tu mój gust przechyla się mocno za wschodnią granicę Róża Sonia Zoja Anastazja Marika Mila. Mąż mdleje jak słyszy bo jest zwolennikiem imienia Magda wszystkie Magdy to super babki ale co zrobic jak imie ni jak mi nie leży
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry