reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo jest beta hcg po poronieniu?

Czeka mnie w poniedziałek to dziś USG ciąża zatrzymana zasad graniasty jak długo byliście w szpitalu?
 
reklama
Czeka mnie w poniedziałek to dziś USG ciąża zatrzymana zasad graniasty jak długo byliście w szpitalu?
Pamiętam jak mój lekarz mówił o zaśniadzie że trzeba być bardzo ostrożnym i przede wszystkim bardzo ale to bardzo obserwować i badać betę i jak ona się zachowuje po zabiegu.
 
Pamiętam jak mój lekarz mówił o zaśniadzie że trzeba być bardzo ostrożnym i przede wszystkim bardzo ale to bardzo obserwować i badać betę i jak ona się zachowuje po zabiegu.
Powiem szczerze, że nie słyszałam nigdy o zaśniadzie...
Co znaczy badać jak się zachowuje beta po zabiegu?
 
Powiem szczerze, że nie słyszałam nigdy o zaśniadzie...
Co znaczy badać jak się zachowuje beta po zabiegu?
Może nadal rosnąć nie świadczy to wtedy o pozamacicznej ciąży a właśnie o jakichś komplikacjach. Ale ja nie chcę tutaj robić czarnowidztwa i jakichś strachów, bo pójdzie gładko a ja Cię niepotrzebnie straszę. Na pewno trzeba badać betę i sprawdzać czy spada nie żadne testy ciążowe i analizowanie jak ciemna jest kreska a faktycznie badanie z krwi.
 
Cześć. Jestem równe 9 tygodni po poronieniu. Po 6 tygodniach dostałam pierwszy okres. Dziś (23 dc) zrobiłam przy okazji badań kontrolnych betę aby sprawdzić czy spadła do 0. A tu wynik bety 7,6. Możliwe żeby tak długo spadała?
 
Cześć. Jestem równe 9 tygodni po poronieniu. Po 6 tygodniach dostałam pierwszy okres. Dziś (23 dc) zrobiłam przy okazji badań kontrolnych betę aby sprawdzić czy spadła do 0. A tu wynik bety 7,6. Możliwe żeby tak długo spadała?
Trochę długo, bo 2 miesiące. Zobacz w poniedziałek jeszcze raz, czy może nie jest to wzrostowa beta ;)
 
Cześć. Jestem równe 9 tygodni po poronieniu. Po 6 tygodniach dostałam pierwszy okres. Dziś (23 dc) zrobiłam przy okazji badań kontrolnych betę aby sprawdzić czy spadła do 0. A tu wynik bety 7,6. Możliwe żeby tak długo spadała?
U mnie bardzo długo trwalo tylko ze ja bylam w ciąży blizniaczej 4 miesiącu straciłam maluszków
 
reklama
reklama
Do góry