reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

sandrahahaa moze to objawy ciazowe a nie okresowe??? ja kurka nic nie czuje ani na okres ani na dzidziusia :-( ale tego sie domyślałam... umowilam sie juz do lekarza na 7 lipca.... 5 powinnam dostac okresu i to taki i tak naciagany termin lekko.... jesli chodzi o temp to rosnie ale tylko o pol stopnia wtej chwili od owulki mam 36,85... pewnie jutro spadnie cos tak czuje.... piersi zawsze mnie bolaly na okres teraz nic tak tydzien przed wlasnie.... i pewnie dalej nici z dzidzia a dziaduwa znow sie bedzie spozniala jak porypana :-( moze i mi da lekarz jakie leki na jajeczkowanie i zaciazenie ale czy pomogą?? bo jak teraz definitywnie sie okaze ze nic z tego to i ja wymiekne i przestane nawet chciec..... :-:)zawstydzona/y:

pozdrowionka i buziaki
 
reklama
witam dziewczynki dzisiaj u mnie tak ponuro w opolu.... i humor tez mam taki... wczoraj mis ie termometr stłukł i dzisiaj mierzyłam innym termometrem temp i jak wczoraj było 36,85 tak dzisiaj jak zmierzyłam 36,75 :-( i kurka juz nie wiem czy to wina termometru bo nie wiem czy jest mozliwe zeby aż tak o jdedna kreske termometr inny mogł mierzyć temperature... chyba ze mi spada i juz w ogole mam dołka :zawstydzona/y: bo jakaks mala tam nadzieja byla... :-( zobacze jak jutro bedzie...
 
missiiss1301 jestem pewna ze bede miec okres... na 100% nie sa to obiawy ciazowe... ja mam tak normalnie ok tygodnia przed @ wiec uz zalamka mnie lapie...
jesli chodzi o temp. to pamietaj ze powinno sie mierzyc zawsze tym samym termometrem... nie wydaje mi sie zeby temp. juz ci spadla... moze spasc ale to zaraz przed okresem a do tego masz jeszcez min. tydzien... to wina termometra... wiec nie martw sie tylko dalej mierz... jutro zobaczysz ze znow temp. urosnie...
ja trace nadzieje i niby wiem ze okres dostane i jestem tego pewna ale siedzi cos jak w srodku mnie i mowi moze sie uda... to dobija juz wolalabym stracic ta nadzieje i nie myslec tak o tym ze moze sie udalo... bo wiem ze dostane okres ale chce wierzyc ze sie udalo... i wiem jaki bedzie final-@ i placz pomimo tego ze bylam na 100% pewna ze dostane @ :confused:
 
sandrahaha ja dzisiaj np mam doła jak cholera :-( też zawsze mialam tydzien przed objawy na @ własnie cyce mnie bolaly i czasem brzuch.... a temp nie mierzyłam wczesniej.... nie wiem tak bym bardzo juz chciala zebysmy razem zafasolkowaly w tym cuklu.... tak czytam inny temat i tam i agusiak i izulka zafasolkowały..... moze jest jeszcze nadzieja u nas moze sie okaze za tydzien.... tylko ze wlasnie ja chyba zwariuje predzej do tego czasu niz czymkolwiek innym sie zajme.... sandra uszy do gory nie zalamuj sie bo dwie z nas to o dwie za duzo ...
 
my staramy sie od marca wiec to w sumie niedlugo ale jakos tak sie mysli ze moze cos z nami nie tak ale coz od nowa zabieramy sie do roboty:-)
 
ja to juz na maxa sie zalamuje dzisiaj :( patrze na inne watki i tam dziewczyny pisza ze zaciazyly... ciesze sie ze im sie udalo ale skreca mnie z zazdrosci ... :-:)confused: kiedy ja bede mogla napisac w koncu na forum ze mi sie udalo??!! pewnie nigdy :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
sandrahaha ja pewnie też nigdy nie bede mogla napisac na forum ze mam fasolke :-:)zawstydzona/y::eek: i tez mnie zazdrość zzera jak widze ze 2 naraz pisza ... :-:)-( ale oczywoscie im kibicuje... tylko kiedy na nas pora przyjdzie ?? ehhh :zawstydzona/y:
 
jeszcze troche wiecej niz tydzien i dowiemy sie co z nami... chociaz ja juz wiem... te czarne mysli nie opuszczaja mojej glowy... i sama nie wiem czy dobrze to czy zle :-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry