reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Przykro mi Lilith, ale masz rację - nowa szansa w nowym cyklu :) Będę trzymała kciuki za Was wszystkie :D

LILITH pisze:
i wiecie co zaobserwowalam?ze jak sie spoznia @ to trzeba sie pokochac!!!przychodzi natychmiast!!

mam tak samo - seks przyspiesza okres o dzień lub dwa :D
 
reklama
Lilith jestesmy z toba napewno bedziesz jedna z pierwszych poczatkujacych styczniowe mamy głowa do gory Gosik gratulacje :)
 
Jak dobrze ze tu trafilam ... :) ciesze sie bardzo ze moge podzielic sie swoimi radosciami jak i tymi mniej radosciami z innymi :) .... staram sie z mezem o dzidziusia jush od jakiegos czasu... po slubie jestesmy poltorej roku, ale w zasadzie liczymy od slubu koscielnego (12 czerwiec 2004- widzialam jush ta date tutaj na forum  8) to szczesliwa data  ;) ) .... jak jush w ktoryms poscie napomknelam tak naprawde nasze starania o potomstwo zaczelismy miesiac temu :) i.... byc moze moje psycho sprawia mi figle , ale dzieje sie cos ze mna "ciekawego" :) ...nawet to moj maz zauwazyl " kochanie urosly ci piersi" - takie slowa uslyszalam dzisiaj ...czyzby?? nie nastawiam sie zbytnio na pozytywne wyniki naszych staran , poniewaz nie lubie i boje sie rozczarowan .... ale mam nadzieje ze niebawem dolacze ja , jak rowniez i Wy do grona szczesliwych matek :)

pozdrawiam i do uslyszenia :)
 
Czesc dziewuszki przespałysmy noc o dziwo całą z malutką pobudka jak wszystkie budziki swiata zadzwonily-Tata wychodzi do pracy kolejny dzien przed nami oby do jutra dowiemy sie czy napewno wszystko ok i moze wreszcie przestane sie bac wstawac nawet do łazienki Pluskawa glowa do gory nie wpadaj w obsesje wiem ze trudno nie myslec ale powiem ci z wlasnego doswiadczenia boli okropnie jak nadchodzi @
 
To naprawde cudownie moc naskrobac kilka zdan nawet w momencie kiedy lezysz sama w domu i probujesz opanowac niesfornosc starszych dzieci i przy tym nie denerwowac sie przy poprzednich ciązach niestety nie bylo takiego popularnego dostepu do netu CHWAŁA TEMU CO DAŁ NAM DOSTĘP
 
reklama
Dokładnie, ja już odliczam dni do momentu kiedy w końcu podłączą mi neta w domu...teraz ciągle tylko z pracy....
 
Do góry