reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
agamarkam Gratuluję kolejnego maleństwa w drodze ;D Oh... jak cudnie :)
Pluskwa trzymam kciuki żeby spełniło Ci się marzenie o dzidziusiu :)
LILITH nie smuć się czasem... lecz zbieraj siły na kolejny cykl :) Ja już niedługo dołączę do Ciebie z @ :p I pamiętaj... każdy dzień sprawia że jesteś dojrzalsza i lepiej przygotowana na przyjście dziecka ( ja tak sobie tłumaczę )

Za wszystkie bezustannie trzymam kciuki :) Ostatnio się dowiedziałam od znajomych że przed śłubem starali się o dzidziusia 2 lata a dziewczyna zaszła w ciążę ok.tygodnia po ślubie :p Ironia losu ??? NIE !!! Bóg poprostu doskonale wie kiedy zesłać nam dzidziusia, aby było ukochane i doceniane :) A wieć główki do góry dziewczyny... wkrótce Nam się uda zaciążyć :) Pozdrawiam :)
 
HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP HELP

Dziewczyny mam ważne pytanko... moja kumpela ma ok. półtora tygodnia podwyższoną temepraturke (tzn.stan podgorączkowy) nie jest przeziębiona, mówi że temperaturka jej skoczyła dokładnie na następny dzień po "igraszkach" ;D Czy jest prawdopodobieństwo jakiekolwiek że Bóg jej pobłogosławił ??? Mówi że w to nie wierzy, bo z mężem się już prawie pół roczku starają i jak do tej pory nic :( Jakie jest wasze zdanie ???
 
w sumie podwyżona temperatura jest jednym z pierwszych objawów ciąży, ale leoiej niech sie za mocno nie nastawia. trzeba poczekac jeszcze kilka dni i zrobic test, albo badanie z krwi na bHCG
 
No tak też właśnie jej mówiłam... zresztą ona i tak mówiła że to byłoby nie możliwe (nie wiem dlaczego). No nic wszystko się jeszcze okaże :) Może jednak będę ciocią już niebawem ??? :p
PS W sumie to ja chyba troszkę wierzę w to że chyba im się udało ;D nie wiem czemu... jakaś taka zmieniona mi się wydaje... a może właśnie tylko wydaje ??? Eh... no nie ważne... zobaczymy ;D

Dziękuję Elżbietko :)
 
"Zwyżka temperatury o pół stopnia, w drugiej połowie cyklu znaczy, że wystąpiło jajeczkowanie, a brak wzrostu temperatury świadczy o braku owulacji. Jeśli zaszłaś w ciążę, temperatura pozostanie podwyższona, jeśli nie - spadnie do poprzedniej wartości na początku krwawienia miesiączkowego".

Przykładowy wykres temperatury:



Daj znać, Dodeczka, czy jest fasolka :D Trzymam kciuki :D
 
no no N Agga..widzę porządne przygotowanie!- Trzeba niedlugo zacząć dzialac i teorię przedłożyć na praktykę;) ;D
 
N Agga wielkie dzięki za wyczerpujące info :-*
No czy jest fasolka to się okaże jak się z nią znów spotkam (bo to kumpeli dotyczy) dziś tylko smskowała że temeraturka 37 więc zobaczymy :) No ja jej życzę błogosławieństwa ;D Zresztą każdej z nas :) No trzeba czekać... ufff to czasem najgorsze... czekanie ...a tak jakoś troszkę jakby spóchła z twarzy tzn. takie mniej wyraźne (ale baaardzo delikatnie) rysy twarzy ma... no i tak troszkę gorzej wygląda... może też to być lekkie przeziębienie, tylko czasem nie zdajemy sobie sprawy... A ja jej dziś nawet fajny wózeczek wypatrzyłam na mieście ;) :laugh: :laugh: nawet jej już pisałam o tym ;)
Miłego dnia życzę dziewczynki :-*
 
W końcu biologię studiowałam, muszę choć poudawać, że coś pamiętam ;) :laugh:
A co do przeziębienia, to chyba mnie dopadło - co wieczór temperatura mi skacze (stan podgorączkowy), z nosa cieknie przez cały dzień, chrypa męczy, choć ból gardła minął...
Muszę się wykurować, bo o L4 nie ma mowy...
 
reklama
N Agga to się wygrzewaj dziewczyno WYGRZEWAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mnie też od 2 dni gardełko pobolewa ale nic większego i oby się nie pogorszyło :( No ale piję ciepłe picie :) Cieplutko się ubieram więc mam nadzieję że wszystko będzie OK :)

Jej chciałabym już wiedzieć czy Martula ma tą fasolunię nooooooo !!! Ja to ogólnie taka niecierpliwa jestem, wiec same rozumiecie !!! Jejku jak ja trzymam moooocno za nią piąstunie :)
Zresztą za Nas wszystkie :)
PS N Agga, też zawsze chciałam studiować bilogię ale za głupiutka na to jestem więc spełniam się inaczej :p

Pozdrawiam serdecznie ;D Ja już idę tap tap i lulu :) :angel: Oj, tak tak grzecznie ;)
Sweet dreams :)
 
Do góry