reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Oj jak cudnie :) Tyle szczęścia :) Izabelko pewni Cię już zanudzę tym razem ale :GRATULUJĘ :) Monia ja też dołączam się do Twojeg pytania :) Strzał w dziesiątkę :)
Elżbietko ja też się strasznie z Wami zżyłam i równie mocno przeżywam każdą dobrą jak i smutną wiadomość jakimi dzielimy się między sobą... myślę że to naturalne że tak nas ucieszyło zafasolkowanie Izabelki :) wkońcu jesteśmy w jakimś sensie rodzinką, prawda :) Przynajmnie ja Was uważam za rodzinkę :)
Cmok :-*
 
reklama
Dodeczko Ty nie miej nadziei tylka badz pewna  8) bo ja jestem pewna, ze predzej czy pozniej sie uda bo jak to juz kiedys podkreslalas , Bozia wie kiedy i na Nas przyjdzie czas :)

Buziaczki kobietki  :-*
 
Super że jesteście ze mną :laugh: :laugh: :laugh:
Co do obiawów to tylko bolące piersi i to inaczej jak przed @ bo jakby nabrzmiały po bokach i inaczej bolą...uff ciężko to wytłumaczyć. No i od jakiś paru dni jestem głodna-często.. Co do reszty to narazie nic.Wszystko przede mną :)
A moje maleństwo ma już serduszko i rączki itd ma jakiś miesiąc. Mama wpadła w euforię i powyciągała ciuszki dla maleństwa bo mam 7 letniego brata i mama chowała co lepsze ciuszki. Mój śpi bo z tatą oblewał. Ogólnie z mojej strony to już cała rodzinka wie.
No ale chciałam zauważyć, że też jesteście jakby moją rodzinką, bo dowiedziałyście się o maleństwie zaraz po mężu :D pozdrawiam was i pomodlę się dzisiaj abyście też szybko zaznały tego szczęścia. Buziaczki
 
IZABELKA szczesciaro super masz,ciesze sie razem z Toba :) to takie wspaniale, ze mozemy sie wszystkie tak wirtualnie" przytulic do serducha" na forum BB. Rzeczywiscie , czasem nawet przyjaciolce tyle nie powiem- tak na biezaco- jak Wam.
Moja przyjaciolka jest na razie poza moim zasiegiem... bo wyjechala , ale jak wroci to pogadamy. Ciesze sie z obecnosci Waszej :D obecne i przeszla mamusie!!!
 
Ojej..co czytam posty od Izabelki to mi łzy lecą ciurkiem hihi :D :D
Ale to fajnie widać to bijące od niej szczęście!!!!
Izabelko wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej dzidziolki. No to teraz legalnie możesz zacząć myśleć o innych sprawach, o których wcześniej rozmawiałyśmy na forum, jak np. imię, rozglądać się za wózkami, ciuszkami...hihi.. Ale Ci zazdroszczę ;)
Powodzenia!!!
 
Izabelko mam taka cicha nadzieje ze podzielisz sie z nami w jakims stopniu ze swoja dzidzia i wkleisz nam TU pierwsze zdjecie swojej pociechy :) .... ja teraz mykam do pracki a Ty wypoczywaj i jeszcze wypoczywaj :) buziaki  :-*

Trzymajcie sie moje Drogie Panie i fasolkujemy  :laugh: do uslyszenia  :-*
 
Mam cyfrówkę więc najpierw pooglądacie brzuszek a potem moje maleństwo :D
A propos meża-siatki mi nie pozwolił nieść hihi. Mówi że zza cieżka!!! Przecież na zakupy i tak będę chodzić. Też się strasznie cieszy wczoraj był oszołominy dziś chyba do niego dotarło :D
 
reklama
Dobrze Agnezzz mówi..od ciebie emanuje ciepło..radosc szczeście..i jak czytam..az tak miło..ciepluchno koło serduszka sie robi:)! Ciesze sie b. i życzę wszystkiego naj..Nie opuszczaj nas!:)
 
Do góry