reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Dziewczynki trzymam za Was ;D-ja miałam wstręciuche niedawno ,bo 10,05-a teraz mam akurat dni płodne -więc jestem w trakcie starań.Wiem co to znaczy ten zbliżający się czas wyczekiwania wstrętnej @:zaleje?-FUJ,FUJ!!! :mad: CZY NIE ZALEJE? ;D-można oszaleć.
 
reklama
LANA dokladnie tak jak mowisz, zaleje?? fuj fuj ;)... no coz poczekamy zobaczymy, nie nastawiam sie zbytnio na pozytywne wibracje... a Tobie zycze mnostwo przytulania ;) :-*

Izabelka jak tam samopoczucie?? Buziaczki :-*

Mnie to sie tak jakos ubzduralo, ze jak kobieta dowiaduje sie, ze nosi pod serduszkiem dzidzie to momentalnie wydaje jej sie ze jest ciezsza :D :D .... pewnie to tylko moje wyimaginowane wyobraznie , niom ale potwierdze to jak juz bede w praktyce ;) hehe
 
Lana..to my tak samo mamy płodne dni..:) wiec jak zaciażymy w podobnych terminach bysmy rodziły:):):)..
Izabelko, jak samopoczucie???!
Pozdrawiam wszystkie i..czekam czekam:)!
 
To mi pozostaje tylko kciuki trzymać ;D
Izabelko wspaniale że tak o Ciebie dbają bliscy :) My też Ci zabraniamy się przemęczać :) wkońcu musimy dbać o WAS jesteśmy przecież ciociami :-* Gdy czytam Twoje wiadomości to czuję jakby mnie ktoś po serduszku głaskał :) Doprawdy to coś niesamowitego :) tak się cieszę :)
Ja nadal czekam na obrzydliwą @... tak tak czekam... bo w ciąży nie jestem... brzuszke pobolewa, piersi się dotknąć nie da, śluzu dziś dosyć dużo... dziwnie jakby w dni płodne :D a @ jak nie było tak nie ma :( Martwię się bardzo czy ze mną wszystko wporządku :( poczekam do poniedziałku i najwyżej skonsultuję się z gin... boję się czekać... w sumie @ nie długo się spóżnia bo 5 dni, ale nigdy mi się nie spóżniała :( Mam nadzieję że wszystko ze mną OK :( Boję się dziewczyny :( naprawdę :(
 
Kochane Siostrzyczki
Pragnę Was poinformować że MAM W SOBIE MALEŃKĄ KRUSZYNKĘ :) :) :)
Fluidki Izabelki pomogły :-* Ja też Wam przesyłam caaaaaaaaałe stado fluidków ciążowych :)
O Boże jaki piękny dziś dzień... jaki szok !!!!!!!! Nie wierzę w to !!!
 
Boże Dodeczka tak się cieszę czułam to jak czytałam poprzedni twój post!!! Kochana nie mogę GRATULACJE!!!!Zrobiłaś test?
 
Dzięuję Izabelko :-*
Tak robiłam test po 7 :) wyszły dwie grube baaardzo wyraźne krechy :)
Dziewczyny czekam na Was :) Oznajmiajcie dobre nowiny :) Na tym forum naprawdę dzieją się cuda, oby jak nawięcej. Trzymam strasznie mocno kciuki, pozdrawiam gorąco :)
 
Dodeczka! i IZABELKA właśnie zdałam sobie sprawę TO DLA WAS PIERWSZY DZIEŃ MAMY!!! Gratulacje i wszystkiego najlepszego! ;D
 
Dodeczka ..... az mnie zatkalo i scislo w brzuszku .... Gratulacje i famfary i balony i .... cudownie :) :-*... jejQ nie wiem co powiedziec....

No to mamy dwie wspaniale mamusie :)

Izabelko i Dodeczko jeszcze raz Wszystkiego Naj
 
reklama
Snilo mi sie dzis, ze zrobilam test t zobaczylam II kreski, wiec po przebudzeniu jednak postanowilam zrobic test juz dzisiaj (@ ma przyjsc w sobote lub niedziele) i jaki wynik, oczywiscie I kreska :(
Dopinguje wszystkim, ktore sa jeszcze przed testowankiem i zycze milego weekendu.
 
Do góry