reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
dziwczyny mam takie pytanie czy slyszałyście o takim przesądzie że matka chrzestna nie może być w ciąży???
brat poprosil mnie na chrzestną do swojej córeczki i oczywiście zgodziłam się lecz jeszcze nie było wiadomo kiedy będzie chrzest i zaplanowaliśmy dzidziusia jak teraz sie okazalo że jestem w ciązy wiele ludzi mówi mi że nie powinnam być chrzestna ze grozi to śmierć jednemu z dzieci:((((( i do tego u mnie w rodzinie kiedys tak się zdażylo dziecko w wieku 1,5 roku utopiło się:( ( niewiem czy akurat to było przyczyną śmierci ale fakt jest taki:( ) mam teraz niesamowity problem bo sa to napewno przesądy ale niechce też ryzykować, prosze napiszcie czy słyszałyście o czymś takim???
 
dziwczyny mam takie pytanie czy slyszałyście o takim przesądzie że matka chrzestna nie może być w ciąży???
brat poprosil mnie na chrzestną do swojej córeczki i oczywiście zgodziłam się lecz jeszcze nie było wiadomo kiedy będzie chrzest i zaplanowaliśmy dzidziusia jak teraz sie okazalo że jestem w ciązy wiele ludzi mówi mi że nie powinnam być chrzestna ze grozi to śmierć jednemu z dzieci:((((( i do tego u mnie w rodzinie kiedys tak się zdażylo dziecko w wieku 1,5 roku utopiło się:( ( niewiem czy akurat to było przyczyną śmierci ale fakt jest taki:( ) mam teraz niesamowity problem bo sa to napewno przesądy ale niechce też ryzykować, prosze napiszcie czy słyszałyście o czymś takim???
ja o tym słyszałam tylko tak że chrzestna nie może mieć widoczny brzuszek , moja prababcia trzymała do chrztu w ciąży z ciocią i moja babcia i jej siostra żyją i chrzestnica jeszcze też chociaż są już między 61 a 74 lat
mi się wydaje że ludzie potem coś tam sobie przypomną i to przypisują
 
reklama
dziwczyny mam takie pytanie czy slyszałyście o takim przesądzie że matka chrzestna nie może być w ciąży???
brat poprosil mnie na chrzestną do swojej córeczki i oczywiście zgodziłam się lecz jeszcze nie było wiadomo kiedy będzie chrzest i zaplanowaliśmy dzidziusia jak teraz sie okazalo że jestem w ciązy wiele ludzi mówi mi że nie powinnam być chrzestna ze grozi to śmierć jednemu z dzieci:((((( i do tego u mnie w rodzinie kiedys tak się zdażylo dziecko w wieku 1,5 roku utopiło się:( ( niewiem czy akurat to było przyczyną śmierci ale fakt jest taki:( ) mam teraz niesamowity problem bo sa to napewno przesądy ale niechce też ryzykować, prosze napiszcie czy słyszałyście o czymś takim???

Moim skromnym zdaniem to są po prostu głupie zabobony, w które w żadnym wypadku nie powinno się wierzyć. Naprawdę nie wiem skąd ludziom takie rzeczy do głowy przychodzą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry