reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

mary-beth-oj,faktycznie,pisalas ze negatywnie wyszedl,cos mi sie pokrecilo:baffled:przepraszam,ale teraz jeszcze bardziej trzymam kciuki i niecierpliwie czekamy na wiesci:tak::-DANIAA87- ciezka sprawa z tym co piszesz,choc jest na forum dziewczyna ktora biorac tabl.zaszla w ciaze bo brala jeszcze jakies tabl.na pluca i one oslabialy dzialanie anty.dodam,ze urodzila zdrowe dziecko wiec jakby co -glowa do gory.zrob test a jak bedzie watpliwosc to idz na badanie krwi na bhcg i bedzie wiadomo,a sluz brzy braniu tabl.nie powiniem byc mleczny...temp.tez masz wysoka jak na czas kiedy nie powinnas miec owulki skoro bierzesz anty....nic tylko robic test:tak:daj znac:-D
 
reklama
ANIAA87- ciezka sprawa z tym co piszesz,choc jest na forum dziewczyna ktora biorac tabl.zaszla w ciaze bo brala jeszcze jakies tabl.na pluca i one oslabialy dzialanie anty.dodam,ze urodzila zdrowe dziecko wiec jakby co -glowa do gory.zrob test a jak bedzie watpliwosc to idz na badanie krwi na bhcg i bedzie wiadomo,a sluz brzy braniu tabl.nie powiniem byc mleczny...temp.tez masz wysoka jak na czas kiedy nie powinnas miec owulki skoro bierzesz anty....nic tylko robic test:tak:daj znac:-D

Bardzo dziękuję za odpowiedź :* Właśnie najbardziej boję się, że jeśli jestem w ciąży to tabl mogą zaszkodzić dzidzi :( Jutro z rana zrobię teścik. Szczerze mówiąc, to ucieszyłabym się, jeśli wyszedł by pozytywny, ale coraz bardziej uważam, że to tylko skutki uboczne tabl.. Ale jeśli teraz wyjdzie negatywny, to chyba zacznę staranka ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie przyszłę, obecne i starające się mamusie :*
 
Tabletki antykoncepcyjne nie zaszkodza dzieciaczkowi jesli jestes w ciazy. Siostra mojej kolezanki dowiedziala sie ze jest w ciazy w 3 miesiacu bo wczesniej jej do glowy nie przyszlo, ze to moze byc ciaza gdyz caly czas brala tabletki. Jak poszla do ginekologa to miala ogromna niespodzianke:)) Lekarz powiedzial, ze to nic nie szkodzi, ze brala wrecz pomoglo utrzymac ciaze. Urodzila zdrowe dziecko wiec nie przejmuj sie tylko rob test:)
 
Dziękuję Wam dziewczynki za słowa otuchy :*:*

mama05: oczywiście, że dam znać :) Zobaczymy co będzie.. Dziś czuję się okropnie.. Cały czas myślę, że dostane krwawienia, bo boli mnie jak na @, ale do niej jeszcze troche czasu jest.. Niby piersi mnie nie bolą tylko jakby swędzą.. Na prawdę nie mam pojęcia od czego to wszystko.. Przez ten tydzień jestem bardzo senna (o godz 17 już oczy mi się zamykają), ale nie wiem czy to nie przez pogodę.. Jak obliczyłam byłabym coś około 3-4 tc.. Nie wiem, czy to nie za wcześnie na takie objawy.. Jeśli test wyjdzie jutro negatyw, to zaczekam na krwawienie z ostawienia (powinno być do piątku, wczoraj skończyłam tabl).. Jeśli się nie pojawi, pójdę na Bete..
 
Kupiłam test i jutro zobaczę co i jak ;) Mam nadzieję, że wyjdzie pozytywny.. Jeśli nie, to może kiedyś (oby jak najprędziej;)) Pozdrawiam :*

Aniaa_87 powodzenia! Ja jutro powtarzam mój test z niekrytą nadzieją na dzidziusia... Trochę nie mogę spać, bo mam naprawdę wielką nadzieję... Ale oby... Staram się o dzidziusia dopiero od 1 kwietnia i wiem, że to czasem długa droga. Ale mimo wszystko - może się udało. Pozdrawiam i dobrej nocy! :-)
 
Dzień Dobry :* Już po testowaniu. Niestety wyszedł negatywnie :( Ehh.. Ale może następnym razem zobaczę 2 kreseczki hihi :)
mary-beth: A jak u Ciebie? Trzymam kciuki za pozytywne rezultaty ;) :* Wpadnę wieczorkiem zobaczyć jak Ci poszło testowanie :D Życzę wszystkim miłej niedzieli :*
 
Dzień Dobry :* Już po testowaniu. Niestety wyszedł negatywnie :( Ehh.. Ale może następnym razem zobaczę 2 kreseczki hihi :)
mary-beth: A jak u Ciebie? Trzymam kciuki za pozytywne rezultaty ;) :* Wpadnę wieczorkiem zobaczyć jak Ci poszło testowanie :D Życzę wszystkim miłej niedzieli :*

Witam! U mnie też negatywny. :no: :-( Teraz chyba zacznę po prostu stosować testy owulacyjne, bo mam nieregularne cykle i naprawdę ciężko mi wydumać, kiedy mam dni płodne... Trzymam kciuki za starania! :-) Pozdrawiam!
 
reklama
Witam! U mnie też negatywny. :no: :-( Teraz chyba zacznę po prostu stosować testy owulacyjne, bo mam nieregularne cykle i naprawdę ciężko mi wydumać, kiedy mam dni płodne... Trzymam kciuki za starania! :-) Pozdrawiam!
witam nastepny raz beda 2 kreski ,oczywiscie ja tez czekam niby teraz mam miec dniu plodne ,mam nadzieje ze jakos wytrzymam do 15@ maja,trzymam kciuki za wszystkie taraczki
 
Do góry