reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

mary-beth,Aniaa87-przykro mi slonka ,ze testy negatywne:sorry2:ale nie ma co-trzeba poczekac do dni plodnych i znowu dzialac:tak:ja zaczynam od 7 czerwca wiec juz wkrotce bede prosila o kciuki:tak:a tymczasem trzymam za Was i tule.dopiero odpalilam kompa bo caly weekend rodzinnie i slonecznie spedzilismy i nie bylo kiedy kompa wlaczyc,ale taki odpoczynek od klikania tez sie przyda a teraz nadrabiam.PALLISSA- pozdrawiam i staraj sie staraj!!:-D
 
reklama
Witam :)
Jestem tu nowa, ale od pewnego czasu Was podczytuję ;) Co prawda nie staram się o dzidzie, jednak mam podejrzenia, że mogę być w ciąży. Otóż od stycznia biorę tabl antyk (miałam małą torbiel na jajniku), gdzieś pod koniec 3 opk zaczęłam mieć mdłości, zawroty głowy (raz zasłabłam w kościele), bóle głowy, a od niedawna zaczęły boleć mnie jajniki. Dziś mierzyłam temp i mam 37.1. Nie przejmowałam się tym, bo pomyślałam, że to są skutki uboczne tabl. W pon przypomniałam sobie jednak, że jakiś czas temu miałam przez 4 dni bardzo ostrą biegunkę, więc tabl mogły się nie wchłonąć. Robiłam w pon i we wtorek testy, ale wyszły negatywnie. Dodam również, że między 3, a 4 opk dostałam krwawienie, ale trwało zaledwie 3 dni, a zazwyczaj jest 6-7 dni.. Wstyd się przyznać, ale nie obserwowałam śluzu i nie znam się za bardzo na tym.. Zauważyłam, że ostatnio mam mleczny, niezbyt ciągnący się i nie jest go dużo. Czy w czasie przyjmowania tabl antyk taki śluz jest normalny?? Następny test robię jutro, jednak chciałabym poznać Waszą opinie. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź :*

Czytajac to mialam wrazenie ze opisujesz moja sytuacje. Ja coraz bardziej zastanawiam sie czy na bete nie isc. Tylko czekam na @. Ma przyjsc jutro. Jak nie bedzie to ide na bete. Podobno przy anty testy ciazowe takie domowe czesciej maja oszukane wyniki. A jakie tabletki bierzesz?
 
Witam Was ponownie! Czy jest możliwość, że testy się mylą? Wciąż nie mam okresu, a moje dolegliwości jak były, tak są. Okropne mdłości cały weekend, teraz też. Mam wrażenie, że zwymiotuję cały ten czas. Ból i zawroty głowy, uderzenia gorącą, ogólne osłabienie. Zero śluzu. Ból podbrzusza oraz kłucie w okolicach jajników (głownie lewy). Co o tym myśleć? Poradźcie...
 
mary-beth- mysle,ze jesli tak u Ciebie sprawy wygladaja to albo jakies zaburzenia albo ciaza wiec skoro test wyszedl z 1 kreska to idz na bete-tu pora dnia nie ma znaczenia wiec mozesz isc nawet popoludniu-wynik 5 i wyzej to ciaza-takze powodzenia;-):tak:kciuki zacisniete:-D
 
mary-beth- mysle,ze jesli tak u Ciebie sprawy wygladaja to albo jakies zaburzenia albo ciaza wiec skoro test wyszedl z 1 kreska to idz na bete-tu pora dnia nie ma znaczenia wiec mozesz isc nawet popoludniu-wynik 5 i wyzej to ciaza-takze powodzenia;-):tak:kciuki zacisniete:-D

Chyba będę zmuszona. Zastanawiam się tylko, czy nie poczekać, bo w sumie moje cykle są nieregularne, więc teraz nawet nie wiem, ile i czy już spóźnia mi się okres... Ostatni był 20 marca. A poza tym oczywiście jakiś stres. Więc i to może być przyczyną...
 
mary-beth- no wiele rzeczy ma wplyw na spoznienie sie @ ale dzis jest 26 kwietnia wiec minelo juz 36 dni od ostatniego @-takie dlugie masz cylke???ja mam 27dniowe.daj znac jaka decyzja:tak::-D
 
mary-beth: beta jest najbardziej wiarygodna.

Witam kobietki :)
a u mnie już lepiej, dziś 2 dzień po odstawieniu Dufastonu i już widzę, że @ nadchodzi.
jutro badanka z krwi na prolaktynę, progesteron itd,
zakupuję teściki owu, do lek na konsultację i zaczynamy nowe staranka :)
ufff, ulżyło mi, że chociaż ta @ dotarła...
ściskam WAS :)
 
mary-beth- no wiele rzeczy ma wplyw na spoznienie sie @ ale dzis jest 26 kwietnia wiec minelo juz 36 dni od ostatniego @-takie dlugie masz cylke???ja mam 27dniowe.daj znac jaka decyzja:tak::-D

Moje cykle są okropnie nieregularne - tzn. zazwyczaj mniej więcej od 30 do 35 dni, ale ostatni 46 dni! Faktycznie Beta to dobry pomysł, tak myślę...
 
MARY-BETY- tak wiec moze poczekaj ze 2 dni i jak nadal nie przyjdzie to ja poszlabym na bete,po co sie zamartwiac i domyslac;-)JUSTYNKA7- to zycze zeby wyniki wyszly jak nalezy i daj znac co tam po wizycie u ginek.bedzie dobrze!!
 
reklama
MARY-BETY- tak wiec moze poczekaj ze 2 dni i jak nadal nie przyjdzie to ja poszlabym na bete,po co sie zamartwiac i domyslac;-)

Już sama nie wiem, co o tym myśleć, ale oczywiście żeby się niepotrzebnie nie zadręczać, postaram się pójść na betę za kilka dni (teraz jest 38 dc, więc może poczekam 3-4 dni, bo bywało, że mój cykl trwał ponad 40 dni...). Ale problem w tym, że ja nie mieszkam w Polsce. Opieka zdrowotna działa tu nieco inaczej i nie jest tak łatwo wydębić od lekarza skierowanie na betę (tylko w uzasadnionym przypadku podejrzenia ciąży, tj. pozytywnym teście zrobionym w domu)... :crazy: Czyli jesli okres nie przyjdzie za 3-4 dni, to powtórzę test i wówczas udam się do lekarza. Tak czy inaczej - albo ciąża, albo jakieś zaburzenie... :baffled:
 
Do góry