reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Sorbuś, 19 Kwiecień 2006.

1. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

dziewczyny proszę napiszcie bo nigdzie na forum nie moge takiego wątku znaleźć, a jestem już 4 miesiace po porodzie a od 2 nie karmię i nic

2. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Jsorbek ja dostałam pierwsza @ po 9,5 miesiacach ale ja caly czas wtedy karmiłam piersia dopiero od tygodnia całkowicie odstawiłam ;). takze chyba niezabardzo pomogłam :(

3. reklama
  4. noelia

noelia basieńka

Ja podobnie jak mrowa1 karmiłam pół na pół i okres dostałam ok 9 miesiąca po porodzie

5. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Ja nie karmiłam i dostałam po 5,5 tyg po porodzie

6. hej
    ja jeszcze troche karmie,ale już teraz tylko w nocy
    a miesiaczkę dostałam jak Oliwka skończyła 7 miesięcy i zaczęła dużo mniej ssać :)

myslę,że to sprawa bardzo indywidualna wiec nie masz czym sie martwić

7. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak New Member

Ja jeszcze karmie i @ nie mama

8. kasiekk

kasiekk New Member

każda widzę kobitka ma inaczej, mi lekarka powiedziala ze jak odstawię synka od piersi to po 6 tyg dostanę okres tak tez sie stało okres dostałam w 8tyg po porodzie. pozdrawiam serdecznie młode mamy

9. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

ja nie karmie juz 8 tygodni około to pewnie niedługo dostanę ale byłam dziś u lekarza na USG jamu brzusznej i lekarka mi powiedziała że dostane za dwa tygodnie ciekawe czy to prawda :p :laugh: :laugh: :laugh:

10. reklama
  11. justus

justus New Member

no ja dziewczyny to @ dostalam szybko mimo ze karmilam do 8 miesiaca a po przyjsciu do domu to najpierw byly takie oczyszczanie a potem juz normalna @ w nastepnym miesiacy i tak juz do tej pory ale mnie to niepokoi to ze mam co 20 dni a potem przez 5 @ siedzi ooojjj straszna ta @ ale jak jej niema to tez strasznie moze byc nie :laugh: :D

12. avocado2

avocado2 New Member

a moja córcia ma prawie 11 miesięcy, trochę karmię (wieczorem i w nocy, bo pracuję) i jeszcze nie miesiączkuję.

Poleć forum