reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Witam Szanowne Panie
Moja żona jest w 17 tygodniu ciąży i lekarz po badaniu usg (na zwykłym usg, a nie rzadnym 3D lub 4D) stwierdził że to raczej dziewczynka. Mamy już śliczną dziewczynkę i robiliśmy wszystko żeby był teraz chłopiec (tzn. kochaliśmy się w dzień owulacji i takie tam różne inne sprawy). Czy jest możliwe że to jednak może być chłopiec i w którym tygodniu najlepiej potwierdzić jaka jest płeć dziecka.
Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź i z góry dziekujemy
 
reklama
Witam Szanowne Panie
Moja żona jest w 17 tygodniu ciąży i lekarz po badaniu usg (na zwykłym usg, a nie rzadnym 3D lub 4D) stwierdził że to raczej dziewczynka. Mamy już śliczną dziewczynkę i robiliśmy wszystko żeby był teraz chłopiec (tzn. kochaliśmy się w dzień owulacji i takie tam różne inne sprawy). Czy jest możliwe że to jednak może być chłopiec i w którym tygodniu najlepiej potwierdzić jaka jest płeć dziecka.
Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź i z góry dziekujemy
Najczęściej płeć dziecka lekarz podaje na tak zwanym badaniu połówkowym czyli około 20 tygodnia ciąży, proszę się nie martwić bo jest duża szansa na to że lekarz mógł się pomylić...tymbardziej że ,,raczej dziewczynka" bardzo łatwo może stać się chłopczykiem
życzę wszystkiego dobrego
 
Nam lekarz w 16 tyg tez powiedzial ze raczej dziewczynka...a inny w 22tyg powiedzial ze dziewczynki z takimi jajkami to nigdy nie widzial...wiec jeszcze wszystko moze ulec zmianie...
powodzenia
 
Dzięki za miłe słowa dziwczyny.
Więc poczekamy kilka tygodni i wtedy wybierzemy sięznowu na USG i wtedy zobaczymy.
Póki co pozostaje tylko czekać i nie nastawiać się ani na jedno ani na drugie
Pozdrawiam.

Czy któreś z was miały tez tak iprzypadek że najpierw na USG mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopczyk??
 
najczęściej pomylki są właśnie w tą stronę ..najpierw mówią że dziewczynka a później okazuje się że chłopczyk
 
można już od 10 tygodnia ale lepiej poczekać do 4-5 miesiąca ciąży wtedy jest mniejsza możliwość pomyłki
 
Jak dzidzia bedzie łaskawa to pokaże co tam ma miedzy nóżkami. Czasami mozna nie wiedziec do samego końca :-)
 
dobry lekarz nie podejmie się wcześniej określenia płci dziecka jak na tzw połówkowym badaniu czyli około 20 tc...niby można wcześniej, ale wtedy najczęściej zdarzają się pomyłki
 
reklama
dzięki wielkie za odpowiedz.jestem w 10 tygodniu ciąży a dopiero po 20 marca mam wizytę u swojego gina jak myślisz wtedy już mogę pytać się o płeć dziecka?pozdrawiam.
 
Do góry