reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Mój lekarz zmieniał zdanie 3 razy ok 26 tyg powiedział że bedzie dziewczynka mam śliczną córeczke. Pomyłki zdazaja sie bardzo czesto ponieważ usg to obraz poprzez fale i czesto jest znieksztalcony.:-):tak:
 
reklama
Nam lekarz na połówkowym 4 D powiedział, że widać wargi sromowe i że będzie dziewczynka, na każdym kolejnym też wychodzi dziewczynka, czuja albo pragnienie mam na dziewczynkę ....kurcze ale po tym co tu czytam to myślę , że jeśli bedzie pomyłka -to będzie chodził caly na różowo!!:))
To bedzie landrynkowy chłop a co tam;-) ja akurat takiej pomylki sie nie boje tzn pod wzgledem ze moj Wiktor jednak okaze sie Wiktoria bo kupowałam mało rzeczy niebieskich.Wiekszosc to raczej unisex: żółcie,zielenie,paseczki kolorowe,czekolada a nawet znalazlam piekne czarne spioszki we wzroki i czerwone mimo ze czerwony moze byc dla niektorych b.awangardowym(nie wiem zreszta dlaczego) tak wiec Wiktor czy wiktoria oby zdrowe :-)
 
Przy kazdym usg lekarz zapewnial moja znajoma ze bedzie corcia Wszystkie rzeczy dla bobasa kupila w kolorze rozowym Gdy urodzila powiedziala "jaka mam piekna corcie" a no to polozna" nie to przeciez synek" Moja znajoma nie mogla w to uwierzyc a lekarz ktory na kazdym usg widzial corke powiedzial ze pitolek malego byl zasloniety pepowina:tak:dlatego nie mogl go dostrzec
 
dlatego łatwiej rozpoznać chłopczyka - jak już widać jego "męskość" to pomyłka raczej niemożliwa. A z dziewczynką nigdy nie wiadomo, zawsze coś mogło się ukryć i zamiast córci jest synek.
 
według mnie jednak jest tak że jeśli badanie robi dobry specjalista i ma w rękach w miarę dobrą aparaturę to pomyłki rzadko się zdarzają.
 
Mi lekarz 3 razy powiedział, że będzie dziewczynka. Dzidzia pięknie się pokazuje za każadym razem. Ale jak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam mieć wątpliowści. Okaże się już niebawem :-)
 
Ja w 19 tygodniu dowiedzialam sie ze spodziewam sie synka Intuicja podpowiadala mi to od samego poczatku I potwierdzilo sie na dwoch nastepnych skanach:-)
glitterfy070546T826D30.gif
 
U mnie w 21 tygodniu lekarz powiedział że córka a w 33 ten sam lekarz oświadczył że syn.Termin mam na niedzielę więc zobaczymy ;-)
 
reklama
Ja mam miec coreczke, ciekawa jestem czy lekarz się nie pomyli, pokazal nam nawet jej pipke no ale okaze sie co to tak naprawde bylo jak wyjdzie. ;P


aga1b1
hehe czyli mamy na ten sam dzien termin porodu. ;)
 
Do góry