reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

A ja napiszę tak-mnie lekarz powiedział w 20 tyg,że bedzie dziewczynka i tak też jest ale..
koleżance która leżała ze mna na sali lekarz prowadzący powiedział,że będzie chłopak,przez 3 tygodnie przed porodem lerzała na oddziale,badało ja pięciu lekarzy potwierdzając,że urodzi chłopaka i kiedy w końcu poszła rodzić to usłyszała na porodówce:gratulujemy pani Jadziu ma pani śliczną córcię:-D:-D:-D
Więc kochana nie nastawiaj się zbytnio, bo jak piszą moje przedmówczynie róznie to może byc.W końcu nie ważne czy syn czy córka ważne żeby urodziło sie całe i zdrowe czego mocno życzę:tak::happy2:
 
reklama
W poprzedniej ciąży na USG połówkowym mój synek był dziewczynką ;-) Na USG w 28 tyg i późniejszych był już chłopcem.
Teraz dwóch lekarzy niezależnie potwierdziło dziewczynkę na USG połówkowym. Zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie.
Koleżanka będąca w ciąży bliźniaczej, miała dużą ilość USG i do końca lekarze twierdzili że będzie parka a urodziły się dziewczynki.
Tak więc pomyłki jak najbardziej się zdarzają...
 
Ja w pierwszej ciąży miałam mieć córcie i wszystkie ciuszki miałam poprasowane sukienki z falbankami i takie tam a 1 dzień przed porodem okazało się że jest Nikodem i jest cudownie już 2,5 roku. Teraz też ma być chłopiec ale jakoś n ie myślę że może lekarz się pomylił a jak by coś to ciuszki mam na chłopca i na dziewczynkę od siostry będą .Pozdrawiam :-)
 
Mojej koleżance lekarz przez całą ciążę mówił że bedzie córcia, do końca, a dopiero przy porodzie okazało się że to chłopak :)
 
Witam,mi lekarz powiedział,że będę miała córeczkę,a mi całą ciążę śnił się chłopczyk.Urodziłam ku jego zaskoczeniu ślicznego synusia,chyba go sobie wyśniłam.Myślę może,że to może mieć związek z jakością odczytu obrazu usg,albo fasolki płatają nam figle.:-)Pozdrawiam!
 
ja nie chcialam wiedziec jaka bedzie plec dziecka - ustalilismy z mezem przed wejsciem do gabinetu ze nie bedziemy nawet pytac. w czasie badania doktor zapytal czy chcemy wiedziec... powiedzielismy, ze nie, bo slyszelismy ze zdarzaja sie pomylki, ze czasem slabo widac... a doktor na to - "co ma nie byc widac...lewa nozka, prawa nozka a w srodku klejnoty". Nawet zrobil fotke tych nozek i klejnotow, choc ja mimo szczerych checi niczego sie dopatrzec nie moglam i nadal nie moge ;-) Potem dowiedzialam sie ze to spec od sprawdzania plci i nie czesto sie myli... u nas sie sprawdzilo ;-)
 
Ja myślę, ze pleć dziecka z usg trzeba brać z lekkim przymrużeniem oka. Ja w pierwszej ciąży miałam 5 razy robione usg. Pierwsze w 16 tyg ostatnie w 40 już w szpitalu każde u innego lekarza. Za każdym razem mówiono mi, ze będzie dziewczynka. Teraz mam 4 letniego już synka.
Dzisiaj bylab na usg z dróga dzidzia.18 tydz. Dzidzia sie pieknie pokazala. ''rozkraczyla sie'' jak zabka. Pani doktor powiedziala, ze na 95% dziewczynka. Bardzo sie ciesze bo chcialabym dziewczynke, ael mimowszystko nie sugeruje sie tym tak do konca.
 
reklama
Do góry