reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

Dotkass ja mam podobnie, a jak jeszcze mój T. jest w domu i kupuję więcej jedzenia i robię mu różne potrawy tym łatwiej o grzeszki, ale obiecuje sobie że od Poniedziałku dieta ścisła - a dlatego od poniedziałku, że w niedzielę mam urodziny, więc wiem że trochę zgrzeszę:zawstydzona/y:
 
reklama
STOP, basta, przestaję "grzeszyć", niestety waga nie tylko stoi w miejscu, ale o kilogram podskoczyła, ale cóż ostatnio a to chipsy, a to drinki w sobotę, coś słodkiego i te nieszczęsne bułkeczki...koniec, od jutra ściła dieta :tak:
 
bardzo dobrze cie rozumiem Dotka bo u mnie też pół kilo do góry zła jestem na siebie, ale jak był T. w domu i przynosił rano te bułeczki to musiałam czasem jedna skosztować.le w niedziele T, pojechał i teraz powrót do normalności:tak:
 
No widzę duże postępy:tak:
Dotkass pogrzeszyć od czasu do czasu nie zaszkodzi, a ta dieta jest łatwa i przyjemna, że zawsze można do niej wrócić;-).

Ola poszłam za twoim przykładem i dla M mam te tabletki, które ty bierzesz. M nie widzi innej szansy na schudnięcie, bo silnej woli nie ma, do tego leń straszny z niego jest, a przy sterydach na zapalenie stawów pochłania ogromne ilości fast-food'ów z oczywistym skutkiem:wściekła/y::no:

Powracam do waszego grona:tak:. Tak jak już pisałam, mam zamiar zrzucić jeszcze troche (5kg), żeby przy następnej ciąży nie patrzeć na siebie z obrzydzen:baffled:iem.
Teraz też pójdzie szybko (ostatnio 7 kg w ciągu 5 tyg.), a utrwalać mogę już w ciąży:tak:;-).
Zaczełam wczoraj:blink:
 
Keyko witaj i napisz co masz za diete.wogole czy ktos moze dac mi jakis link do dobrej diety???moja kolezanka chce zzucic 20kg.nie je duzo,nie je slodkiego:no:2 lata temu urodzila i nie moze zzucic nic.uwaza bardzo na to co je a mimo to nic.najgorsze ma biodra bo tak bardzo jej sie rozeszly.mialakiedys 12 a teraz 18 rozmiar.
 
Kwiateczek stosuję diete tą samą co Hannah, Polka i Dotkass. Już drugi raz, pierwszy oczywiście z osiągniętym zamierzonym efektem. A dieta nazywa się proteinowa lub Dukana, który jest jej twórcą- a przynajmniej jednej z odmian, którą tutaj dziewczyny rozreklamowały.
 
kwiateczek, niech koleżanka zakupi sobie książkę do nabycia w Empiku dr Pierre Dukan "nie potrafię schudnąć", dieta cud, powaga :tak:
 

Załączniki

  • Nie-potrafie-schudnac_Pierre-Dukan,images_big,25,978-83-7515-017-9.jpg
    Nie-potrafie-schudnac_Pierre-Dukan,images_big,25,978-83-7515-017-9.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 109
kwiateczek- ja mam gdzieś tę książkę w pdf'ie. Poczyta sobie na monitorze. Tylko poszukać muszę a ty mi napisz wiadomość prywatną ze swoim mailem.
 
reklama
Do góry