reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim są lutowe mamusie- poznajemy się

dzień dobry dziewczyny:-)muszę się z wami czyms podzielić:-)moja królewna obczaiła jak można wejść na łóżko i stołek i mam przechlapane:-)bo nawet na sekunde nie mogę jej samej zostawić:-)a ma dopiero rok:-)aż boje się pomyśleć czego się z pare miesięcy nauczy:-(ale chodzić nie ma sama zamiaru:-(buziaki i miłego dnia
 
reklama
reklama
hejhej dziewczynki:-)
w koncu was znalazlam:happy:
mam na imię Patrycja, mam 27 lat i jestem z kieleckiego. po slubie jestem prawie 2 lata i mamy synka Dawidka ktory urodził sie w walentynki;-)
moj maz to tirowiec wiec ciagle jestem sama:wściekła/y:ja niestety nie mam pracyani nie dstalam zadnych swiadczen po porodzie bo wczesniej pracowalam za granica.
wynajmujemy sobie 2 pokojowe mieszkanko, dzieki Bogu na parterze, bo wczesniej mieszkalismy na 4 pietrze ale samej mi z dzieckiem bylo ciezko wtarabanic sie po schodach tak wysoko.
mam nadzieje ze nie bedziecie miec nic przeciwko jesli sie dowas dolacze:zawstydzona/y:
 
Do góry