reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie sormu?

G

guest-1681834848

Gość
Cześć zaczynam teraz 6 tydzień ciąży i od wczoraj mam dziwne kłucia ( uczucie wbijania szpilki) nie potrafię tego dokładnie zlokalizować coś pomiędzy wargami sromowymi, przedsionkiem pochwy, łechtaczki albo cewki moczowej. Z oddawaniem moczu nie mam problemów tylko właśnie podczas parcia kłuje mnie jakby cewka moczowa. Podczas leżenia czy chodzenia też to odczuwam. Oprócz tego nic mnie nie boli nie szczypie nie swędzi. Jest powód do niepokoju czy to przez rozciąganie się wszystkiego ? Lekarza mam dopiero na 1 marca bo nie ma wcześniej terminów
 
reklama
Może warto zbadać mocz czy wszystko ok możesz też sprawdzić pH pochwy za pomocą paseczków czy nie wskazuje na jakąś infekcję
 
Ja bym dla spokoju poszła prywatnie na badanie ogólne moczu, koszt ok 17 zł, ewentulanie do tego posiew ( w diagnostyce nie piszą, czy są bakterie, kiedy miałam wzytsko ok w badaniu moczu, a się okazało, ze jest e.coli).
 
Cześć zaczynam teraz 6 tydzień ciąży i od wczoraj mam dziwne kłucia ( uczucie wbijania szpilki) nie potrafię tego dokładnie zlokalizować coś pomiędzy wargami sromowymi, przedsionkiem pochwy, łechtaczki albo cewki moczowej. Z oddawaniem moczu nie mam problemów tylko właśnie podczas parcia kłuje mnie jakby cewka moczowa. Podczas leżenia czy chodzenia też to odczuwam. Oprócz tego nic mnie nie boli nie szczypie nie swędzi. Jest powód do niepokoju czy to przez rozciąganie się wszystkiego ? Lekarza mam dopiero na 1 marca bo nie ma wcześniej terminów
A wspolzylas ostatnio ? Ja w tym okresie ciazy mialam takie uczucie wlasnie po stosunku . Trzymalo mnie ze 2 dni . Ale badanie moczu tez dobrze dobrze zrobic
 
Może być zapalenie pęcherza. Zbadaj sobie mocz w labo, ale poczytaj najpierw jak go prawidłowo pobrać (jałowy kubeczek, podmycie, drugi sik itp.). Takie kłucia powinny być do sprawdzenia, może to jakiś znak ze strony szyjki? W każdym razie, infekcje są częste ale bywają też bardzo groźne
 
Ja bym dla spokoju poszła prywatnie na badanie ogólne moczu, koszt ok 17 zł, ewentulanie do tego posiew ( w diagnostyce nie piszą, czy są bakterie, kiedy miałam wzytsko ok w badaniu moczu, a się okazało, ze jest e.coli).
Nie wyłapali w diagnostyce? 😒 Słabo, bo ja zawsze noszę tam mocz dziecka. Lepiej w alab?
 
reklama
Do góry