reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie sormu?

U mnie takie kłucie w pochwie oznaczało skracanie sie szyjki macicy. Ale to było w 32tygodniu bo dziecko bardzo napierało główka . Ale u Ciebie to za wczesnie:)
 
reklama
Cześć zaczynam teraz 6 tydzień ciąży i od wczoraj mam dziwne kłucia ( uczucie wbijania szpilki) nie potrafię tego dokładnie zlokalizować coś pomiędzy wargami sromowymi, przedsionkiem pochwy, łechtaczki albo cewki moczowej. Z oddawaniem moczu nie mam problemów tylko właśnie podczas parcia kłuje mnie jakby cewka moczowa. Podczas leżenia czy chodzenia też to odczuwam. Oprócz tego nic mnie nie boli nie szczypie nie swędzi. Jest powód do niepokoju czy to przez rozciąganie się wszystkiego ? Lekarza mam dopiero na 1 marca bo nie ma wcześniej terminów
Ja tez milam w ciazy kłucia ale jakby mi szpilkę wbijali w szyjkę robiłam mocz i wyszło ok , tydzien później powtórzyłam mocz i wyszły bakterie 1200 ponad, dostałam furaginum i już po 2 tyg przestało kłuć a po miesiacu nadal mam małe ilości bakterii wiec kontynuuje furaginum w mniejszej dawcę kolejny miesiąc
 
reklama
Do góry