reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bety,jak nie możesz na pupie usiedziec to idz na Bete,ktory to dzisiaj dzien?Beta zaczyna byc produkowana jakies 2 dni od zaimplantowania.Badanie krwi wykryje kazda wartosc,test namiesz Ci tylko w glowce.Najlepiej popros meza,zeby Cie do kaloryfera kajdankami przykuł,bedzie spokój.;);)
 
reklama
Bety poczekaj !!!! Jak będzie kiepski wynik to większy stres niż niepewność... :)
Kochana ja tym razem to strasznie wyluzowałam aż siebie nie poznaje. Ostatni transfer jak miałam to też zrobiłam sikańca i nawet bety nie robiłam bo nie było sensu i sam dr kazał leki odstawić. Ty, razem to już całkiem mi odbiło i już nic nie poradzę. ;-) ;)Nie potrafię się powstrzymać i żadne argumenty do mnie nie docierają. Postaram się nie być upierdliwa :biggrin2:
 
Bety marsz na krew, albo zrób test jutro i tyle. Mi testy wychodzily ok.10dpt. A 9dpt była beta 206, wiec późno, ale ja jakaś dziwna jestem:-)
 
Bety,jak nie możesz na pupie usiedziec to idz na Bete,ktory to dzisiaj dzien?Beta zaczyna byc produkowana jakies 2 dni od zaimplantowania.Badanie krwi wykryje kazda wartosc,test namiesz Ci tylko w glowce.Najlepiej popros meza,zeby Cie do kaloryfera kajdankami przykuł,bedzie spokój.;);)
Właśnie dopiero 5 :tak:wiem, wiem nie kończ :wink: w czw będzie 7dpt i będę robić prg to i sprawdzę betę
 
anne nie cwaniakuj:-p bo od cwaniakowania jestem ja:-) gadasz z jajcami? żeby zdrowo się dzieliły?
 
martka ty to jesteś model estradiol 1000 a 28 komórek:happy:, się pomylili w labie przez duże P. Ja brałam Torecan w tabletkach pomaga:-) tylko receptę potrzeba..
3mam kciuki za zarodeczki a co tam niech będzie kleska urodzaju;-pwychowa się nie:-p
Właśnie pożarłam się z m, wiec już nie wiem czy się tak wychowa... Czasem jest takim gburem, ze zastanawiam się gdzie ja miałam oczy ;)
 
Kochana ja tym razem to strasznie wyluzowałam aż siebie nie poznaje. Ostatni transfer jak miałam to też zrobiłam sikańca i nawet bety nie robiłam bo nie było sensu i sam dr kazał leki odstawić. Ty, razem to już całkiem mi odbiło i już nic nie poradzę. ;-) ;)Nie potrafię się powstrzymać i żadne argumenty do mnie nie docierają. Postaram się nie być upierdliwa :biggrin2:
Upierdliwa możesz być :D
 
reklama
Do góry