reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kachna nie chce straszyć sle dzieci czesto zachowują rytm z brzucha po porodzie [emoji23]
Czekają sie cieskwe wieczory :D
U mnie kolejny dzien była walka o zaśnięcie i 19/20 czyli przestawianie - poszło dzis niezle ale ogolnie walka :D

Hess 4 tygodnie ? O boziu :D
 
reklama
Hej Madzionga Ja już tam długo się leczę ogólnie jest OK tylko wyników nie ma ale jak się uda to dla mnie jest super lekarz jak lekarz może być ,w sumie jak ma się tyle ludzi to ciężko się skoncentrować na jednej osobie,ja testuję w przyszły wtorek Dzisiaj jest trzeci dzień po transferze pięciodniowych zarodków dziś boli mnie brzuch mam nadzieję że to jest normalne a ty też U Janeczki się leczysz? Pozdrawiam☺☺☺☺☺☺
Hej limonka :) ja też u Pana J. Wcześniej leczylam się u siebie w Rzeszowie. Dwa lata temu przenioslam sie do Krakowa i jestem w miarę zadowolona. A jak się uda, to będę baaaaardzo zadowolona :D trzymam kciuki za przepiękną betę :)
 
Aniolkowa.mama - czuje się dobrze, ćmienie podbrzusza przeszło, zaparcia chyba też mijają, od czasu do czasu tylko odruch wymiotny i bolące sutki.

Emenems - 4 tyg. to masakra, niby zawsze mogę sobie gdzieś prywatnie iść, choćby do Novum, ale stwierdziłam, że nie będę przeginac. Ostatnio było wszystko ok, to teraz też będzie :)
 
Dzień dobry :) a ja oczywiście nie wytrzymałam i poszłam wczoraj do swojego lekarza. W sumie dobrze że poszłam, dała mi recepty żeby mi leków nie brakowalo, dała zwolnienie i zaprosiła na wizytę już 25.02. :D czyli za dwa tygodnie. A do tego czasu mam się wyciszyć....Cały czas mam łzy w oczach.
 
łzy radości :)

też mi się marzą :rolleyes2:

Doczekamy się mała.. ;*


Ja właśnie odebrałam wynik TSH, nareszcie po roku czasu moje tsh wynosi 1,35 !!!
W końcu jedyneczka z przodu - nie wierzę!!! :)



LUTY:

11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
11: Bety72 - badanie progesteronu

12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
13: anika11 - Kropkowa wizyta :-)
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
15: Emenems - kontrola wagi u Em :)
16: Bety72 - MEGA, WYPASIONA BETA!!! :-) <3
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
22: aniolkowamama - prenatalne :-)
22: Nova-2016 - wizyta kontrolna przed transferem :-)
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn -
termin CC :-)
 
Ostatnia edycja:
Wow! Suuuuper Monia!
właśnie mi przypomniałaś, że muszę się umówić na kontrolę do endo, bo moje TSHw sumie już od dawna w normie, więc wypadałoby chyba powoli zacząć leki odstawiać:confused:
Moniś poniedziałek tuż, tuż :D
 
Wow! Suuuuper Monia!
właśnie mi przypomniałaś, że muszę się umówić na kontrolę do endo, bo moje TSHw sumie już od dawna w normie, więc wypadałoby chyba powoli zacząć leki odstawiać:confused:
Moniś poniedziałek tuż, tuż :D

Całkiem odstawić? A można tak ;D ?
Ano tuż, tuż... ciekawe co tam wymyśli Doktorek, żeby ustrzelić mi dwójeczkę :p Bo ja już wczoraj planowałam ustawienie łóżeczek :p Jakoś tak przeczuwam ciążę... mam nadzieję, że swoją, a nie znowu kogoś z rodziny :O
 
Ostatnia edycja:
reklama
No chyba można? Nie wiem..:huh: Po co brać, jak jest wszystko OK? Ja zawsze miałam w normie. Podskoczyło po stymulacji i juz od października jest OK. Z tego co pamiętam doktorka wspominała o zmniejszaniu dawki i odstawieniu..ale ja mam skleroze, więc na wizycie się upewnię:D :)
A Ty to szalona jesteś :D życzę Ci tych bliźniaków z całego serducha!!! bliźniaki też były kiedyś moim marzeniem..
 
Do góry