reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ano to tak :) Jak miałaś w normie to pewnie. Ja niby też, ale bliżej tej górnej normy. Niby mówią, że jak się zacznie brać to trzeba całe życie, ale można spróbować, po co się faszerować. Ja też jakbym zaciążyła to po porodzie bym odstawiła :)

Haha oj :) To by było już w ogóle spełnienie marzeń... Dziękuję;* A czemu kiedyś były, a teraz już nie są? :)
Ja nigdy nie chciałam bliźniaków, cieszyłam się, że u mnie w rodzinie nie było, a teraz bardzo chcę... żeby mi to zrekompensowało te stracone lata :)


Dziś mi się śniło, że byłam w ciąży z bliźniakami.. ale z jakimś fanatykiem moim! Był w klinice i podmienił plemniki... Chciał zabić mojego M., ale nie pozwoliłam mu, bo powiedziałam, że jeśli go zabije to nie będę chciała być z nim :p
Ale on chciał uczestniczyć w ciąży, przy porodzie chciał być i ja tak ryczałam, że nie dość, że to nie M,. dzieci to jeszcze będą miały dwóch ojców... i chciałam oddać do domu dziecka, że to nie dziecko M...., ale później się zatrzymałam, że przecież to też część mnie.. ale i tak byłam strasznie nieszczęśliwa... cała mokra się obudziłam.. :)

Takie tam sny haha;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś mi się śniło, że byłam w ciąży z bliźniakami.. ale z jakimś fanatykiem moim! Był w klinice i podmienił plemniki... Chciał zabić mojego M., ale nie pozwoliłam mu, bo powiedziałam, że jeśli go zabije to nie będę chciała być z nim :p.................
hahaahaha ale Ty jesteś krejzi :p
Mi się też czasem głupoty śnią...ale Ty mnie bijesz na głowę :D :D heheeheh

A co do bliźniaków - mam wadę macicy. Jest bardzo mała. Już jedno dziecko będzie tam miało ciasno, jak w ciąży bliźniaczej. Na dwójkę nie ma szans. Nie ma miejsca...to byłoby zbyt niebezpieczne :(
Ale i jedno mi wystarczy. Chociaż o jedno proszę :-( :(
 
madzionga nie choć na chwilę, a już na zawsze! Po wysokiej becie, będzie jeszcze wyższa...a potem będzie serduszko.I tego się trzymajmy :) Kciuki za Ciebie :)
 
najki, no tak faktycznie... to nie ma opcji... choć jedno to i tak cudo nad cudami :) Musi być gitara :)
Prosimy o jedno :) :) :)
Ja mam sny nie z tej galaktyki, najgorzej, że one są straszne i rano się budzę mega zmęczona ;/

madzionga, wiem, że się boisz, ale główka do góry. JESTEŚ W CIĄŻY i tego się trzymaj, zachowuj się jak kobieta w ciąży, planuj, myśl o wyprawce :) Będzie dobrze:)
 
reklama
Trochę wcześnie zrobiłaś tą betę Bety,głowa do góry trzeba wierzyć do końca może się uda i będzie dobrze,☺☺☺☺☺
 
Do góry