reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
aniołkowa.mama - też się cieszę, że u Ciebie i Fasolki wszystko dobrze. Kiedy masz prenatalne? Ja już się ich nie mogę doczekać. Normalnie 4 tyg. bez usg to męczarnia :D

Hess ja tez teraz czekałam 4 tyg i masakra. Juz myslalam, że sie nigdy nie doczekam! Prenatalne mam dzien przed twoimi 22/2 :-) jak sie czujesz?
 
Ewa mnie bolało w pachwinie chyba przez dwa tygodnie i przeszło na jakiś czas i potem znowu wróciło. Wczoraj też mnie bolało i ciągnęło w lewej A dzisiaj przeszło. Pamiętaj, że w bliźniaczej wszystk rosnie dwa razy szybciej

Moje maluchy mają już ulubione pory gimnastykowania się najbardziej dziękują od 22 do 1 w nocy :) :)
 
Pachwiny? kogoś zaraziłam bólem pachwiny? :rolleyes2:
U mnie doktorka powiedziała, że mam powiększone węzły chłonne w prawej pachwinie. Kazała się nie martwić, powiedziała, że samo przejdzie...ale nie wyklucza też, że mogłam sobie po prostu naciągnąć to miejsce ani tego, że ból od @ mógł aż tak promieniować..
aniołkowa mama gratuluję cudownych widoków!!! :))))))
 
reklama
Do góry