reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Adunia75 milo slyszec, ze przyczyna bolu glowy wyjasnila sie. Widac, ze zapomnialas o piciu litrow niebianskiego elksiru o nazwie woda. U mnie zero jakichkolwiek objawow wiec pewnie rezultat tez bedzie mierny. Poki co czekam, tez planowalam siknac dzis lub jutro ale raczej powstrzymam sie. Trzymam za Ciebie kciuki i za inne Panie rowniez.
 
reklama
vane76 Nie traćmy nadzieji, dopuki nie przyjdzie @ pozostaje nam czekać. Pamietajmy ze pierwsza objawą ciązy jest brak @ - tak sie pocieszam i trzymajmy mocno kciukasy
 
(...) O wszystkich invitrówkach wiele osób źle mówi a mimo wszystko działamy bo tak nam sumienie podpowiada :)

Witam Was Kochane Invitróweczki,
podczytuję Was ostatnio dość często. Ale nie dlatego, że chcę się starać o maleństwo tą metodą. Odwiedzam Was bo jestem pełna podziwu dla Waszej determinacji oraz wytrwałości w staraniach. Wiem jak to jest kiedy pragnienie dziecka aż boli. Znam uczucie pękającego serca kiedy rozpoczyna się kolejny cykl.
Dla mnie los był łaskawy: mam dwie pociechy, choć o drugie dziecko musiałam najpierw 'walczyć' z mężem bo "nie był jeszcze gotowy" a potem z tarczycą wykończoną przez chorobę Hashimoto.

Dziewczyny chcę Was wesprzeć całym sercem.
Nie słuchajcie bezdusznych gburów którzy potępiają tą metodę. Ograniczę się i nie napiszę w szczegółach co myślę o takich ludziach.
Skupcie się na swoich działaniach, wyciszcie umysły i uwierzcie, że macie prawo do swojego maleńkiego Szczęścia.
Każdej z Was z osobna życzę udanych zabiegów, wymarzonych dwóch kreseczek i ukochanych Maluszków. Całe gromady! :tak:

Pozdrawiam i zaciskam kciuki
mon
 
BetaBeta
Bardzo ci dziękuję za ten link, ale niestety nie skożystam- a szkoda:( sama sie do stolicy mie dostanę, a mój M Ma straszne problemy z dostaniem urlopu:( Vhyba ze wie ktoś może o podobnych badaniach gdzieś na ślasku?? najlepiej czestochowa lub ew Katowice??
  • profile.png
    Zobacz Profil
  • forum.png
    Zobacz posty
  • message.png
    Prywatna Wiadomość
  • blog.png
    Odwiedź blog
  • add.png
    Dodaj jako kontakt
 
Witam!!!

Zaciskam za Was wszystkie mocno kciuki.....ale bedzie napiecie.....i mam nadzieje ze wszystkie bety beda wysokieeee:-):-):-)

Milutkiego dnia Wam zycze:)
 
vane76 czuję się dobrze. Przez pierwsze trzy dni po transferze pikało mi w jajniku i brzuch bolał jak na @. Teraz już w sumie nic nie czuję. Robiłam w 7,8 i 9dpt test sikany i były 2 kreseczki za każdym razem, ale strasznie się boję czy beta będzie wysoka. Ja za Ciebie też mocno trzymam kciukasy.
 
kwiat_lotosu, 3*2 kreseczki? Moja droga, w ciazy jestes w 99.99%, czego Ci bardzo zycze. Ja byc moze jutro zrobie sikacza ale dopiero wieczorem. Powodzenia.
 
reklama
vane76 Tak, 3 razy wyszły 2 krechy :) Ale nie mam żadnych objawów, więc się boję tego piątku. Mam jeszcze 3 zamrożone blastusie, ale mam nadzieję, że nie będą mi w najbliższym czasie potrzebne. Jak zrobisz sikacza to daj znać ;)
 
Do góry